Jazda konna

Jazda konna

Sopot, Polna 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam szkółke Pani Eliks każdemu kto chciałby rozpocząć swoją przygode z...
~tralala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Bardzo bardzo serdecznie polecam początkującym oraz zaawansowanym wątek zamknięty Pani Aga nie dość że Złoty człowiek, to jeszcze Złoty trener. 5 lat już u...
~S. Ł.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Lekcje prowadzone w małych grupach co jest plusem, najlepiej jakby były...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

niski poziom wątek zamknięty Niski poziom nauczania po 6 m nic mnie nie nauczono, te same nudne cwiczenia,...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Polecam!! wątek zamknięty Polecamy, bardzo polecamy wszystkim lekcje u Pani Agnieszki Eliks!! Ja wraz z...
~Inga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Zdecydowane TAK!! wątek zamknięty Koniaro jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do Pani Agnieszki Eliks i...
~Kropek :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Bardzo Polecam! wątek zamknięty Lekcje u Pani Agnieszki są naprawdę wspaniałe. Pani Agnieszka zna się na...
~A. Cassino
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Nie wątek zamknięty Nikomu nie polecam tej szkółki .Na początku pani się starała ,a po zdaniu...
~Koniara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Lucky Team :) wątek zamknięty Wszystkim serdecznie polecam :-)
~kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

... wątek zamknięty Jeżdżę u pani Agnieszki już ponad 3 lata i nigdy się nie zawiodłam. Jak już...
~Sara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

POLECAM !! wątek zamknięty polecam wszystkim, naprawdę wspaniała atmosfera, Pani Agnieszka ma pojęcie o...
~Vivienne
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim, i tym początkującym i zaawansowanym. Jazdy odbywają się w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry