Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
joanna - ocena Świetnie spędzony czas, Tomasz w bardzo przyjazny i profesjonalny sposób...
~joanna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 maja 2024

Damian - ocena Świetna zabawa! Trochę jak żeglarstwo błotko chlupie, wszystko się kołysze....
~Damian
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 marca 2024

Darek - ocena Tomek to oaza spokoju i jeden z najbardziej doświadczonych Tereniarzy. Żadna...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 marca 2024

Maciejro - ocena Bardzo fajnie i profesjonalne szkolenie godzina mało
~Maciejro
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 marca 2024

Scott - ocena Really enjoyed the experience, Tomek is very knowledgeable, very good car and...
~Scott
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 marca 2024

Jacek speckredytowy.pl - ocena Nie sądziłem, że aż tak mi się to spodoba! Świetna zabawa, adrenalina we krwi...
~Jacek speckredytowy.pl
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 marca 2024

Mateusz - ocena Zdecydowanie polecam jazdawterenie.pl. Tomasz jest instruktorem z bardzo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 lutego 2024

Paweł - ocena Jestem już właścicielem auta terenowego, chciałem jednak podnieść swoje...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2024

Aleksandra - ocena Off-road z Tomaszem przerósł moje wszelkie oczekiwania. Bardzo dobry kontakt,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2024

Marcin z ekipą - ocena i to jest prawdziwe szkolenie off road, instruktor nie żałuje maszyny....
~Marcin z ekipą
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 14 stycznia 2024

k - opinia Tomasz bardzo dobry instruktor, kierowca. Fajnie wprowadza w tajniki...
~k
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2023

Artur - opinia wątek zamknięty Świetna zabawa! Tomek w bardzo profesjonalny i miły sposób potrafi wprowadzić...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

DOBRE WRAŻENIA wątek zamknięty Widziałam hasło jazdawterenie.pl już na kilku samochodach, ostatnio z mężem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry