Z Przemkiem mam przyjemność współpracować od Maja 2013, aktulanie mamy końcówke 2014 i dalej jestem jego klientem więc to chyba o czymś świadczy?

I nie jestem jego klientem dlatego, że dalej "próbuje" spalić tłuszcz. Po prostu ja sam nie mam czasu na siedzenie na forach, układanie sobie diety oraz rozpisanie treningu.

Współpraca jest bardzo przyjemna - pisze maila do Przemka jakie mam oczekiwania, co chce osiągnać i ile mam na to czasu. Na podstawie takich informacji Przemek układa mi diętę oraz trening odpowiedni do moich możliwości oraz potrzeb.

Wszystko zawsze jest na czas, zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania (nawet te najglupsze).

Dodatkowo chciałbym dodać, że moje zdolności kulinarne bardzo szybko się rozwijają i nawet sam zaczynam eksperymentować w kuchni i stworzyć swoje własne, zdrowe dania - a to wszystko zawdzięczam Przemkowi.

Pracuje po 12-16 godzin dziennie, mam duże grono znajomych i dla nich tez czas się znajdzie. Sylwetkowo narzekać nie mogę więc jeżeli szukacie dobrego trenera, możecie przestać w tym momencie i napisać maila do Przemka.

Moja dalsza współpraca oraz rezultaty są prezentowane na moim instagramie:
http://instagram.com/need4fit_dk