Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam usługi Radcy Prawnego Kingi Żywickiej- Dzienisiewicz....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 marca 2024

Wioletta Kozuch - opinia Kancelaria prowadziła sprawę mojego kredytu frankowego. Dzięki zaangażowaniu...
~Wioletta Kozuch
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Piotr - opinia Polecam kancelarię. Sprawa obsługiwana ciągnęła się latami, to co doceniliśmy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 1 kwietnia 2023

Dariusz - opinia Kancelaria prowadziła sprawę o alimenty na byłą żonę. Poprzednia kancelaria...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Vitalii Tronza Prezes Gosur Sp. z o. o - opinia Mamy przyjemność polecić, usługi prawne świadczone przez kancelarię...
~Vitalii Tronza Prezes Gosur Sp.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Vitalii Tronza Prezes Gosur Sp. z o. o - opinia Mamy przyjemność polecić, usługi prawne świadczone przez kancelarię...
~Vitalii Tronza Prezes Gosur Sp.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Monika - opinia Kancelaria prowadziła mój rozwód, dostałam go już na pierwszej rozprawie choć...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Hanna - opinia Wszystkim polecam korzystanie z pomocy prawnej w kancelarii Jedliński...
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Robert - opinia Jestem przedsiębiorcą na rynku budowlanym z ponad 15 letnim stażem, przez co...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam Kancelarię Jedliński, Bierecki i Wspólnicy, w szczególności Radcę...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Zbyszek i Iwona - opinia wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez Kancelarię. Wygraliśmy spór z...
~Zbyszek i Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej, która udzieliła mi Pani Kinga...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Adrian Słapczyński - opinia wątek zamknięty Moja sprawa dot. odrzucenia spadku. Obsługą prawną zajmowała się p.Radca...
~Adrian Słapczyński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Wiesława - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z doradztwa i miłej obsługi
~Wiesława
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Anonim - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług kancelarii w sprawie spadkowej. Była to pierwsza sytuacja...
~Anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i fachowe podejście. Polecam!
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Karina - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i rzetelna kancelaria. Polecam bardzo serdecznie ze...
~Karina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Elżbieta Urbaniak - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Kancelarii od kilku lat. W sprawie spadkowej reprezentowała...
~Elżbieta Urbaniak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Michał Hoffman - opinia wątek zamknięty Kancelaria bardzo profesjonalna i skuteczna. Dobry kontakt i reprezentacja....
~Michał Hoffman
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2020

Kamil Jarowski - opinia wątek zamknięty Polecam kancelarie Jedliński , Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców...
~Kamil Jarowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry