Widok
Jedna wielka pomyłka
Od tego roku szkolnego jest to placówka publiczna rodzice dopiero po rozpoczęciu roku zostali poinformowani, że będzie trzeba zakupić koszulki z logo oraz strój na zajęcia sportowe bezpośrednio od szkoły. O składce na wyprawkę również powiedziano w momencie gdy rodzice mieli już większość rzeczy zakupionych. Totalny haos, surowe mięso na obiedzie ( z zaznaczeniem iż ceny obiadów są dwa razy wyższe niż w innych szkołach), brak organizacji i wywyższanie się rodziców, których dzieci były w placówce prywatnej a teraz są w publicznej. Kuratorium Oświaty powinno porządnie prześwietlić tą placówkę.
wypowiedź zmoderowana ( 2017-09-07 07:57:22)
Moja ocena
Olimpijczyk
kategoria: Szkoły prywatne i społeczne
poziom nauczania: -
zajęcia dodatkowe: -
wyposażenie: 2
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
1.7
* maksymalna ocena 6