Olimpijczyk

Przedszkola Szkoły prywatne i społeczne

Gdańsk, adm. Kazimierza Porębskiego 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
True - opinia wątek zamknięty Poziom sportowy ok, reszta leży, mam porównanie dwójki dzieci - przepaść
~True
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Kris - opinia wątek zamknięty Szkoła nastawiona wyłącznie na zysk i na zajęcia sportowe. Co prawda 3 lata...
~Kris
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Super organizacja i poziom wątek zamknięty Mili nauczyciele i reszta personelu . Szczególnie wychowawca 7a pan Adrian...
~dorota
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2018

zerowka wątek zamknięty Jestem mamą dziewczynki która po raz pierwszy cieszy się że idzie do...
~MA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Jedna wielka pomyłka wątek zamknięty Od tego roku szkolnego jest to placówka publiczna rodzice dopiero po...
~K.
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Profesjonalna kadra wątek zamknięty Jestem mamą dwóch córek które chodzą do Olimpijczyka. Starsza do 5 klasy a...
~Jola
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Brak przedszkolanek w Przedszkolu, w Olimpijczyku - podsyłanie nauczycieli ze szkoły!!! wątek zamknięty Nowa pani Dyrektor ( o p. Dyrektorze nikt nie wspomina, nie wiadomo dlaczego...
~andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Gorzej być nie może !!! wątek zamknięty Jeśli ktoś chce patrzeć, jak jego dziecko z niechęcią przekracza progi...
~Niezadowolna mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Niczego tak nie żałuje... wątek zamknięty Niestety to prawda ze przedszkole to dno. Niczego w życiu tak nie żałuje jak...
~Zrozpaczona mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Masakra!!! wątek zamknięty Brak jakiejkolwiek profesjonalnej kadry - wszyscy pracują max. kilka miesięcy...
~mama - w poszukiwaniu innej plac
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

wszystko jest ok wątek zamknięty brak rotacji nauczycieli byłby problemem, bo jaki jest sens trzymać kogoś kto...
~Mandolina
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Olimpijczyk wątek zamknięty Nie polecam. Dzieci zabrałem ze szkoły. 4 klasa cała rezygnuje. Ciągłe...
~Piotr Piechurski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Całkiem niezła szkoła, cały czas się rozwija wątek zamknięty Przeczytałem tu kilka złych opinii na temat szkoły Olimpijczyk. Szkoła jest...
~Wojtek Jakubowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Potencjał to nie wszytsko... wątek zamknięty Drodzy rodzice, bądźmy obiektywni dobrze prowadzona placówka nie ma potrzeby...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Opinia odpowiedź wątek zamknięty Do osoby, która dodała komentarz pt. "Dobrze rodzice się zastanówcie zanim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Odpowiedź wątek zamknięty W odpowiedzi do poprzednika, to jestem w tej szkole od kilku lat i owszem...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Dobrze rodzice sie zastanówcie zanim poslecie dziecko wątek zamknięty Po ocenach innych rodziców widzę ze nie ma żadnego problemu....a jest. Opinia...
~Rodzic z Olimpijczyka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Kiepskie zarządzanie wątek zamknięty Nasze dziecko uczęszcza do tej szkoły już jakiś czas, poziom nauczania...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Półkolonie z Olimpijczykiem polecam wątek zamknięty Dziecko już kolejny rok uczestniczyło w półkoloniach letnich. Zajęcia bardzo...
~Karina Jurkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Polecam wątek zamknięty Obecna Pani Dyrektor Przedszkola to rzeczywiście "perełka", ale bez dobrego...
~anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry