Widok

Jedyna szkoła, w której zajęcia prowadzone są z native speakerami!

Witam - mam trójkę dzieci, które uczęszczały do tej szkoły i przedszkola. To jedyna taka placówka w Trójmieście, gdzie zajęcia prowadzone są w całości po angielsku, a dzieciaki mają ciągły kontakt z native speaker'ami. Oprócz angielskiego, który jest językiem wykładowym, prowadzone są też zajęcia z innych języków - hiszpańskiego (również z native speakerem) oraz z francuskiego. Oferta zajęć w szkole jest naprawdę szeroka. Dla mnie bardzo ważne było, że mogę zostawić całą trójkę w jednym miejscu i wszystko mam pod kontrolą - to bardzo ułatwia życie pracującym osobom. Naprawdę żałuję, że musieliśmy w tym roku po raz kolejny zmienić miejsce zamieszkania, bo trudno znaleźć drugą taką placówkę.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry,
proszę nie mydlić ludziom oczu bo jest kilka szkół w 3-City w których zajęcia są prowadzone w jezyku angielskim np.: Amerykanska Szkola podstawowa w Gdyni, International School of Gdansk. I w zadnej z tych szkoł zajecia nie sa prowadzone przez cały dzień przez native speakerow, Podejrzewam, ze jest jeden albo dwoch na cala szkole.
A poza tym slyszalam, ze w British International School są klasy laczone, czyli np 2 i 3 klasa maja razem zajecia. Wlasciwie to sie nawet nie dziwie bo tam tylko 6 pomieszczeń klasowych jest; budynek chyba po jakimś przedszkolu przejeli, mogę sie mylic....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry