Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klara - ocena Godna polecenia, kameralna szkoła, pełna zaangażowanych w pracę nauczycieli....
~Klara
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Milena - opinia Cena nie jest adekwatna do poziomu I tego co oferują. Są w Trójmieście dużo...
~Milena
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Jakość nieadekwatna do ceny wątek zamknięty Niestety z roku na rok poziom w szkole spada, a wydatki (czesne, opłaty za...
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2019

REWELACJA! wątek zamknięty Moja Kasia chodzi do klasy przedszkolnej w British International School i...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Jedyna szkoła, w której zajęcia prowadzone są z native speakerami! wątek zamknięty Witam - mam trójkę dzieci, które uczęszczały do tej szkoły i przedszkola. To...
~Pani M.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

Zdecydowanie polecam tą szkołę wątek zamknięty Jeśli ktoś chce żeby jego dziecko chodziło do niewielkiej szkoły, gdzie dba...
~Beata
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Rodzinna atmosfera i indywidualne podejscie wątek zamknięty Ta szkola jest inna niz wszystkie. Nasza corka po kazdych dniach wolnych nie...
~rodzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Szkoła z rodzinną atmosferą wątek zamknięty Jeszcze rok temu gdy mój syn był w tej szkole zastanawiałam się nad zmianą...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Świetna szkoła wątek zamknięty Dzieci bardzo szybko aklimatyzują się w szkole, atmosfera jest dobra,...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Rodzic - opinia wątek zamknięty BISG to prawdziwa szkola miedzynardowa, oferuje brytyjski system nauczania z...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Zadowoleni - polecamy! wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do BISG od roku. Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Świetna kadra wątek zamknięty Świetna kadra nauczycielska, indywidualne podejście do ucznia, wydobywanie...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

Nowy budynek dużo zmienił wątek zamknięty Poważnym mankamentem była wcześniejsza lokalizacja. Teraz w nowym budynku...
~VO
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Z pewnością tak! wątek zamknięty Szkoła z naprawdę fajnym klimatem! Miła i przyjazna kadra i dyrekcja. Uwaga...
~Julia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Przedszkole anglojęzyczne - Naprawdę polecam!!! wątek zamknięty Bylismy zachwyceni opieką nad dziećmi, miłą atmosferą i profesjonalnym...
~Agnieszka Głasek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2010

profesjonalnie prowadzona szkoła wątek zamknięty Szkoła jest prowadzona w profesjonalny sposób, dzieci mają sporą uwagę...
~Marek J
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

super wątek zamknięty bardzo polecam szkołę, swietna kadra i podejście do uczniów, wysoki poziom,...
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Długo zastanawialiśmy się dokąd posłać naszego malucha. Znajomi polecili nam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Polecam szkołę wątek zamknięty Moje pierwsze dziecko uczyło się w tej szkole i teraz jestem bardzo...
~Joanna Madden
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 listopada 2010

Doskonała kadra, indywidualne podejście, native speakerzy wątek zamknięty Moja córka uczy się w British International School w Gdańsku już drugi rok....
~A.Piech
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry