Widok

Jedzenie TAK! Obsługa 3XNIE!

Byłem tam całkiem niedawno ponieważ słyszałem o rewelacyjnym jedzeniu. I tak dokładnie było. Jedzenie rewelka i w sumie nie drogo. Atmosfera ogólnie mówiąc chilloutowa, ale..... ;] Obsługa, a dokładnie pani blondyna totalne DNO, podejście miała takie jakby dostała tam wyrok dożywocia. Musiałem czekać aż łaskawie podejdzie i przyjmie zamówienie a ona czytała sobie gazetkę i unikała mojego wzroku, w końca sam musiałem się ruszyć. Ale co by nie było i tak tam wrócę na dobrą wyżerkę.
Ogólnie POLECAM.
Moja ocena
Masala kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodzę tam od dwóch lat i nigdy nie było problemu z kelnerkami, zawsze miłe i uśmiechnięte, czy to blądyna czy szatyna zawsze szybko po zajęciu stolika podchodzą z menu i niedługo po zamówienie, wzroku tez nie unikają i jak chcę coś jeszcze domówic wystarczy spojrzeć i sie miło usmiechnąć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
chodziłam tam od kilku lat, ale niestety co do aktualnej obsługi, to Majk ma rację!
napewno tam nie wróce, bo obsługa sięgnęła dna -łaskę robią, że podejdą, wywracają oczami na każde pytanie - szkoda, bo kucharze się spisują, a paniusie kelnerki robią krecią robotę
ja już nie wrócę
poza tym w Taj Mahal indyjskie jedzenie jest jeszcze lepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry