Masala

Restauracje

Gdańsk, Rajska 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karo - opinia Świetna restauracja. Dania według mnie pyszne, a obsługa też daje radę....
~Karo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

kiepska obsługa wątek zamknięty Kelnerka siedziała z nogami na blacie za ladą! Jak dla mnie niedopuszczalne...
~malgorzata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

bardzo słaba nie uprzejma obsługa nie polecam wątek zamknięty stanowczo nie polecam, nie da się zarezerwować stolika na kilka dni w przód,...
~klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Przede wszystkim chce zwrócić uwagę na kwestię najistotniejszą na która,...
~Taka_ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Tragedia wątek zamknięty Dostaliśmy inne danie niż zamówiliśmy, zwrócilismy uwagę obsłudze, na co...
~Karo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Bardzo smacznie wątek zamknięty Byłem w Masali z żoną gdyż znajomy polecił ją nam i muszę przyznać że byłem...
~kry
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Bardzo fajne miejsce i klimatyczne wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i smaczne jedzenie:).
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Baad very baaad wątek zamknięty Ryż z warzywami i kurczakiem-Porcja duża, baaardzo ostre danie - nie dało się...
~Olaalo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Zle wątek zamknięty Bylismy z mezem i zamowilismy briani z kurczakiem dostalismy mix z warzywami...
~sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Od lat trzyma poziom - zadowoleni, stali goście. wątek zamknięty Bardzo dziwią mnie słabe opinie. Jadamy w Masali dość często i to od wielu...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Jedzenie na tak, obsługa- jedna wielka masakra. wątek zamknięty Bardzo podoba mi się wystrój, jedzenie jest smaczne- choć wg mnie gorsze niż...
~Sara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jadam co tydzień i nadal nie znudził mi się ten smak. Kolory potraw, sosów,...
~B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Trzyma dobry poziom wątek zamknięty Nie mogę zgodzić się z poprzednimi opiniami, jestem stałą klientką i nie...
~kot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Okropne jedzenie wątek zamknięty Kiedyś jedzenie było tam dobre, ale po wczorajszej wizycie i otrzymaniu zupy...
~alien
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

jedzenie okropne wątek zamknięty to niestety prawda, co piszą tutaj inni. Jakiś czas temu tam jadłam i nie...
~joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Do managera wątek zamknięty Obsługa koszmarna. Opryskliwe, bezczelne kelnerki, wypłoszające klientów....
~anit
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

bardzo słaba osługa wątek zamknięty Byłam 2kr i 2kr kelnerki nie były miłe, nie mogę powiedzieć ze były też...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Kelnerki wątek zamknięty Witam, Miałam okazje juz korzystać z usług restauracji. Jedzenie pogorszyło...
~Wielbicielka kuchni orientalnej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Coś pękło? wątek zamknięty Trudno mówić o tym, że to ta sama restauracja co kilka lat temu. Kiedyś...
~Baz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Bardzo słabo wątek zamknięty Kuchnia Indyjska słabo doprawiona, moje 5 letnie dziecko jada pikantniejsze...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
84

postów

75

wątków

do góry