Odpowiadasz na:

Re: Jendomandatowe okręgi wyborcze

Tak jest, zlikwidować partie polityczne i powołać PZPR albo PZPO. Spróbowano tego kiedyś, ale popelniono pewne błędy i wypaczenia. Teraz po wyelimonowaniu błędów i wypaczeń,i dzięki pełnym półkom w... rozwiń

Tak jest, zlikwidować partie polityczne i powołać PZPR albo PZPO. Spróbowano tego kiedyś, ale popelniono pewne błędy i wypaczenia. Teraz po wyelimonowaniu błędów i wypaczeń,i dzięki pełnym półkom w hipermarketach, eksperyment z pewnością się powiedzie.

A w ogóle to należałoby zlikwidować ludzkość bo z nią same problemy - ciągłe niesnaski,wojny i zaniczyszczenie środowiska. Matka Ziemia by odetchnęła.

Tylko, kurczę, kto by wyda polecenie - "likwidować partie polityczne" i kto by je wykonywał i gdzie - w łagrach ? Wystosować pismo ofcjalne do Pana Boga ?

zobacz wątek
11 lat temu
~zetjot

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry