Widok
Jest dobrze, ale...
To co moim zdaniem jest główną zaletą kina Helios to liczne promocje cenowe, natomiast dość dużą wadą są mało widoczne oznaczenia siedzeń, w związku z czym, gdy na sali jest już ciemno trzeba pytać siedzących jakie numery siedzeń zajmują i w ten sposób odnaleźć swoje. Proponuję też dogadać się co do kwestii sprawdzania legitymacji szkolnych, studenckich itp. Czasami są one sprawdzane przy kasie, czasami przy sprawdzaniu biletów, a zdarza się również, że w obu tych miejscach. Moim zdaniem legitymacje powinny być sprawdzane przy kasie, po to by później nie męczyć się z szukaniem dokumentów kiedy w jednej ręce trzyma się bilety a w drugiej coś do jedzenia. Wydaje mi się, że spadła też jakość wyświetlanych filmów.
Moja ocena
Helios Alfa Centrum
kategoria: Kina
obsługa: 4
repertuar: 6
nowości: 6
komfort: 3
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 4
4.7
* maksymalna ocena 6