Widok

Jest ktoś?

Kolejna bezsenna noc...dawno mnie nie było,a mimo to tu bez zmian:)
Jest ktoś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O proszę. Za moich też uczyliśmy się chemii w szkole podstawowej. Najwyraźniej nie pamiętam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> zrobiłam swój pierwszy w życiu barszcz;)

Smaka mi narobiłaś - i przypomniałaś zarazem, że powinienem mieć jeszcze kilka zasłoikowanych buraków w słupkach.
Do tego fasolka z puszki, 2-3 kostki rosołowe, majeranek, czosnek i duży kleks gęstej śmietany....

Jak szybko nie uruchomię kuchni, to za pół roku wydam książkę
"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o mikroweli, ale baliście się zapytać" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Kwaskiem cytrynowym czyściłam kiedyś czajnik w pracy;)

Jasne. Przynajmniej nie śmierdzi tak jak ocet :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj to jest dopiero śmierdzący ocet!!!!!! Fuuuuuj!

Z fasolą to barszcz ukraiński;) Też nigdy nie robiłam.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl ten Twój barszcz to ukraiński.Lubię.

Przepisy na krem z dyni w dziale "kulinaria".
Ja co najwyżej mogę Wam podać na zarąbiste chłodniki,ale to raczej wiosną i latem jak jest sezon,choć ten krewetkowy robie cały rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie zupa musi być ciepła;/ Jakoś nie przepadam za chłodnikami.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tinker Bell, mogę podać Tobie przepis na ciacho z dynią:)

2-3szkl. startej dyni (może być zmiksowana, ale musi być odsączona)
2-3 jajka
1szkl. cukru
opakowanie cynamonu
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1 łyżeczka sody oczyszczonej
2-3 szkl. mąki
0,5 szkl. oleju
garść posiekanych orzechów

jaja z cukrem ubić, dodać resztę składników, dokładnie wymieszać (ja to robię mikserem) piec w temp. 180st ok. 50-60 minut.
Smacznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciacha nie mogę zrobić...bo....nie mam piekarnika:(:( Nad czym ubolewam.

Aaaaa Sadyl. Miałam Ci właśnie napisać, co może zrobić konkurencję dla mikro, i może (prawie) zastąpić piekarnik:)

Halogen Oven:) Mam i się sprawdza:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Halogen Oven:) Mam i się sprawdza:)

Kuchenka halogenowa, podobnie zresztą jak mikrowela, nie są moimi ulubionymi urządzeniami kuchennymi. Kiedy mam normalną kuchnię, to mikroweli używam praktycznie wyłącznie do odgrzewania potraw, które wcześniej przygotowałem w "tradycyjny" sposób.
W dodatku byłby to kolejny, dosyć spory grat - w zasadzie całkiem niepotrzebny, bo jak pisałem, wystarczy mi podłączyć moja "normalną" kuchenkę. Gazu nie mam - ale piekarnik jest elektryczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli niszczysz sobie własnoręcznie przygotowane potrawy. MIkrowella zabija białko w potrawach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> MIkrowella zabija białko w potrawach.

TO białko jest martwe odkąd pojechało do ubojni :]
A że rozrywa wiązania białkowe?
Tak samo jak długie gotowanie.

A znacznie bardziej mi szkodzi to, czym to białko było nafaszerowane za życia i po smierci, zanim trafiło w moje ręce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W połowie się z Tobą mogę zgodzić.
Dlatego zdrowsze są indyki..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego indyki są zdrowsze?
Ja tak lubię kuraki
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl na pewno może na ten temat napisać referat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi o hormony i warunki w jakich chowają zwierzęta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak naprawdę, to pewnym można być tylko drobiu "ze wsi" i to od zaufanych "wiejskich bab" :)

PS: prośba - nie używaj nicka aJ - ta nazwa jest "zastrzeżona" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedziałam, że Ci się spodoba :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza to kurka od babulki ze wsi.Czytaliście o eko-biznesie babci Władzi? Się babulka ustawiła.Dlaczego mnie to nie dziwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl powiedz, że nie idziesz spać;)

czIczI;) Zostajesz?;)

Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale poczekam aż reszta domowników pójdzie spać;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie nie idę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry