Widok

Jestem Fanem

Powiem krótko: petarda!
Jestem uzależniony, jak nie wjedzie w weekend spory plaster karczku to chodzę smutny cały tydzień.
Dla hejterów jedno zdanie, jak wam nie pasuje to idźcie do Maka - tam dużo i tanio jak u mamy.
Ludzie co kumają klimat i nie płaczą jak muszą wydać 50 na coś zaj*bistego napewno decenią bo to totalnie inna liga mięsa.
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Powiem krótko: jesteś właścicielem/jego kolegą i prymitywnie manipulujesz.
Nie każda osoba, która coś krytykuje to hejter. Ba! Większość komentarzy ma tu pełną argumentację, w czym dajecie ciała. A wy wolicie pisać fejkowe opinie i dawać same "6" + wrzucać każdego kto ośmiela się obiektywnie napisać, że mu nie smakowało, do worka z fanami mc donalds (a w gratisie argumentum ad bieda - nie stać cię to hejtujesz, co za poziom, wow). Słabe to i żenujące.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego z góry zakładasz, że właścicielem jest mężczyzna? Może Ty znasz właściciela i masz problem z pozytywnymi opiniami innych?
Obiektywnie to się może wypowiadać ktoś wprost do obsługi kto był w tym miejscu kilka razy i widzi, że danego dnia jest coś gorzej przyrządzone, a nie osoby, które boją się wyrazić opinię w twarz i chowają za ekranem komputera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

eee ale, że co? że się przypieprzasz na początek o płeć? wow.
włączcie możliwość oceniania na fejsiku, to z chęcią wypowiem się pod nazwiskiem. btw. byłem dwa razy i dwa razy było b. słabo. to chyba wystarczy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tym forum i w opiniach na trojmiasto wygląda na silną ofensywę obsługi/znajomych. Sporo hurraoptymistycznych opinii z samymi 6 a przy pierwszym podejrzeniu wielki bulwers. Też sprawdziłem lokal i moim zdanim jest ciekawy ale szału brak :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry