Meat Shack BBQ

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Ludwika Waryńskiego 26/27

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam wątek zamknięty Wydasz 80zł i się nie najesz, brak możliwości wystawienia oceny na facebooku-...
~Ja
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2018

Wyśmienite jedzenie wątek zamknięty Godne polecenia miejsce z wyśmienitym jedzeniem. Mięsa rozpuszczają się w...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Pycha! wątek zamknięty Buła z szarpaną rozwaliła system! Fasola mistrzostwo! Na pewno wrócę...
~Aleks
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Fajne miejsce dla mięsożerców. wątek zamknięty Wybór mięs dość ograniczony, brakuje mi tu steków, kóre idealnie wpisałyby...
~Ilona Marczyńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Przereklamowany lokal... wątek zamknięty Szkoda, że nie macie recenzji na fb... wiec opinia leci również tutaj....
~Ariel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Niesamowite miejsce wątek zamknięty Polecam, świetnie przyrządzone mięso i dodatki
~alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Jestem Fanem wątek zamknięty Powiem krótko: petarda! Jestem uzależniony, jak nie wjedzie w weekend spory...
~Villl
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Ciekawy lokal, raczej "od święta" wątek zamknięty Zamówiłem łopatkę i żeberka. Łopatka była pyszna, soczysta i delikatna....
~Wuj Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Rewelacja!!! wątek zamknięty Mięso po prostu pyszne! Rozpływa sie w ustach, pełne smaku, naprawdę sie nie...
~ala
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Palce lizać wątek zamknięty Byłem 9.09. br Świetne miejsce. W skrócie: przy bufecie uśmiechnięta młoda...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Mega! wątek zamknięty Byliśmy dziś i jesteśmy zachwyceni. Krótkie menu, ciekawy system wydawania...
~Rodzinka GD
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Potwornie drogo i nieprzyjemne wnetrze wątek zamknięty Wchodzi się do ciemnicy. Nie chcę się tam przebywać. Jedzenie pyszne ale...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Super! wątek zamknięty Gorąco polecam!! Super miejsce ! Super mięcho !
~Justyba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Pychota wątek zamknięty Nie piszę recenzji na codzień tylko po prostu zajadam. Ale to co mnie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Pysznie wątek zamknięty Świetny, przemyślany pomysł na mega dobre mięso. Soczyste, pyszne dla...
~Zosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Strzał w 10! wątek zamknięty Mięso pierwsza klasa, tłuściutkie, mięciutkie, przyprawione, po prostu pyszne...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Fatalna obsługa wątek zamknięty W artykule zamieszczonym e trojmiescie.pl piszecie, ze wzorujecie sie na...
~piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Awesome wątek zamknięty Długo czekałem aby taka knajpa sie pojawiła
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

PYSZNE! wątek zamknięty Po prostu pyszne! Co tu dużo pisać jadłem chyba we wszystkich knajpach...
~Juras
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Polecam!!!! wątek zamknięty Jakość Waszego jedzenia czuć w każdym kęsie, żeberka zrobione perfekcyjnie,...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry