Widok

Jestem bardzo zadowolona

W szkole MOTOBIT wyjeździłam 20 h, które dokupiłam po zakończeniu kursu podstawowego w innej szkole (najpierw 10h tuż po kursie, bo nie czułam się pewnie na drodze, a później między egzaminami kolejne godziny, zdałam za 3 razem).
POLECAM PANA JACKA, właściciela firmy - ma dla mnie wszystkie zalety profesjonalnego instruktora - uprzejmy, sympatyczny, pojawia się na czas, nie odwołuje zajęć, dobrze tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, nawet jeśli pojawiają się nie po raz pierwszy.Jest elastyczny jeśli chodzi o godziny zapisu na jazdy, co też jest ważne.W poprzedniej szkole, gdzie robiłam kurs podstawowy, jazdy bardzo mnie stresowały przez nieuprzejmego instruktora, przez co miałam duże braki. Pan Jacek bez dyskusji i komentarzy zapełnił te luki wiedzą, dzięki czemu udało mi się zdać egzamin. Może wynika to z faktu, że pan Jacek jest instruktorem w średnim wieku i ma duże doświadczenie w pracy z klientem, jest opanowany, bezpośredni, w pracy z nim czuje się zaangażowanie, a nie puste parcie na wyniki szkoły.GORĄCO POLECAM dla wszystkich rozczarowanych innymi szkołami i nie tylko.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam też dla mnie to jest pomyłka ta cała szkółka jazdy . Instruktor ciągle się zmieniał jeden tłumaczył tak drugi inaczej , wywalane po całości,KASA KASA KASA
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry