Widok

Jestem oburzona

Regularnie korzystałam z usług firmy. Dziś kiedy rano jak zwykle zamówiłam taksówkę, Pani podkreśliła, że są korki i nie wie, kiedy samochód przyjedzie. Kiedy po 10 min. zeszłam na dwór, taksówka już odjechała. Na moją interwencję Pani odbierająca telefonie podkreśliła, że nie dałam jej telefonu a taksówkarz (bordowy opel) dostał nowe zlecenie. Wynika z tego, że nie czekał nawet 5 min. Mam wrażenie, że tym sposobem próbuje się wymuszać numery telefonu na klientach, którzy mają je podawać anonimowym osobom i firmie, która następnie może nimi dowolnie dysponować.
Moja ocena
Neptun Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Mam wrażenie, że tym sposobem próbuje się wymuszać numery telefonu na klientach, którzy mają je podawać anonimowym osobom i firmie, która następnie może nimi dowolnie dysponować."

Ale sie nasmialem :) I co niby mozna zrobic z twoim numerem ?

Jak sie zamawia taxowke to podaje sie nr telefonu, aby centrala mogla poinformowac klienta, ze taxowka juz czeka na dole.
W momencie, gdy taxowka podjezdza pod adres, zglasza to do centrali, a centrala nie ma nr do klienta to co dalej? Ma tam stac do wieczora? To oczywiste ze jedzie na inne zlecenie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
To wcale nie jest śmieszne. Być może osoba opisująca swoja sytuację ma wybujała wyobraźnię, ale ja w podobnej sytuacji czekałam na taksówkę z tej firmy ponad 40 minut w deszczu w listopadzie (a tramwaje odjeżdżały; tylko, ze wydawało mi się, że umowa to umowa).
Dla osób zmotoryzowanych i nie pracujących "na termin" taka sytuacja może nie być problemem, ponieważ w dzisiejszych czasach nawet mężczyzna na randkę może się spóźnić. Dla mnie to jest problem, ponieważ korzystam z taksówek codziennie i mają na moje życie większy wpływ niż komunikacja miejska. Ta firma jest dość duża i wyraźnie nie radzi sobie z tą wielkością w obszarze obsługi Klienta.
Co do zaś "śmiechów" dotyczących wykradania danych - nawet nie wiesz, kiedy w Polsce ktoś zaciągnie kredyt na Twoje nazwisko bez Twojej świadomości. A Ty dowiesz się o tym po latach od Policji, z BIK (bo sam będziesz chciał wziąć kredyt) albo z prasy. A numer telefonu komórkowego w wielu Bankach stanowi przepustkę do zmiany wszystkich Twoich uprawnień do wykonywania transakcji elektronicznych . I nagle obudzisz się z pustym kontem. I przestaniesz się śmiać z oburzonej;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry