Neptun Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Wyzwolenia 9A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andi - opinia Super obsługa i cena umiarkowana. Bardzo krótko czekałem na przyjazd Taxi.
~Andi
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Michał - opinia wątek zamknięty Za kurs z Gdyni-Chylonii do AM Gdańsk zapłaciłem 77 zł. Po tygodniu wracając...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

A. Durlik - opinia wątek zamknięty Bardzo czysto, schludnie ubrany kierowca no i zabezpieczenie przed kontaktem...
~A. Durlik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Kiedyś zamawiałam tańsze taksówki, ale odkąd pojechałam z Neptunem, tak...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc przy holowaniu auta, za 1/3 lawety dowiozłem auto do...
~Jacek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Mój pierwszy i ostatni przejazd z tej korporacji.Cena końcowa do zaplaty...
~Krystian
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Jak zawsze niezawodni i z każdym kierowcą idzie się dogadać. Normalne ceny...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Zazwyczaj nie biorę aut z postoju, jednak akurat się spieszyłem. Niby...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 grudnia 2019

Asia - opinia wątek zamknięty Taxi nr.10 najlepsza w Trójmieście!! Polecam!!!
~Asia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

michał podolski - opinia wątek zamknięty Panowie prezentuja wysoki poziom wzgledem konkurencyjnych firm. Jestem...
~michał podolski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

108,40 zł z Oliwy na Karwiny wątek zamknięty Wracaliśmy w nocy z urodzin w 5 osób - trasa z paragonu 15,7 km. Pod domem...
~Kobieta
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Świetny komfort wątek zamknięty Często korzystam z ich usług są zawsze na czas i nigdy mnie nie zawiedli,...
~Piotr Mazur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo miły kierowca, nowe, przestronne, czyste autko:) Krótki czas...
~Madzik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Nie polecam! wątek zamknięty Wziąłem Neptuna z pod lotniska. Poinformowałem kierowcę, że będę płacił...
~Underwood
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Brak świeżości wątek zamknięty Niestety ale ceny odbiegają daleko od konkurencji. Obsługa to tragedia:...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Anna wątek zamknięty Polecam ,miło szybko i sprawnie jak już kozystać z taxi to z ta firma
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

taka sytuacja wątek zamknięty Środek nocy, a mi w krzakach stanął samochód. Nie znałam dokładnego adresu,...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

to jakiś żart... wątek zamknięty NIE POLECAM. Na zamówioną taksówkę czekałem ponad 25 minut. Powód? Poprzedni...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

szybko sprawnie komfortowo wątek zamknięty Super taxi polecam
~morda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Pełne zaufanie dla tej firmy!!! wątek zamknięty Jeżdżę z tą firmą od niedawna. Po kilku sytuacjach związanych z kursami z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

51

wątków

do góry