Pare godz. temu zakończyly sie uroczystosci pogrzebowe ojca mojej bratowej.I choc dzis jestem mocno zmęczona z uwagi na emocje z jakimi ta uroczystość sie wiązała musze od reki wyrazić swoja opinie.
Każdy z nas co jakis czas kogoś żegna i widzi prace poszczególnych zakładów pogrzebowych. Mimo żalu ,łez z jakimi cała uroczystość jest zwiazana chcemy aby ta ostatnia droga chowanego była naprawde godna i piękna. Z całą wiec odpowiedzialnosci stwierdzam ,że ROZA jest godna polecenia. Od samego początku do konca uroczystosci wszystko było zaplanowane i przygotowane a do tego bardzo pomyslane np. pod wymagania starszego człowieka - mam tu na mysli transport osob ktorym brakuje sily aby dojsc z kaplicy cmentarnej na miejsce pochowku. Brawo za swietne pomysly , piekne samochody , wyglad panów pracujacych w zakladzie i... mysle ,że to nie tylko obecnosc szefa , ktory jak widać pilnuje "swojej pracy" odgrywa tutaj znaczenie. W imieniu swoim , bratowej jak i reszty gosci serdecznie Panstwu dziekuje za pełen profesjonalizm za cudny dzwięk trąbki , piękny lektorski głos mówcy czytajacego wiersz ,Małgosi z którą pogrązona w smutku Rodzina załatwia wszystkie formalnosci.MOJE GRATULACJE