Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SD - opinia Super firma.Wszystko wykonane jak należy, z należytym szacunkiem. Polecam
~SD
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Panowie z obslugi...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

Darek - opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma, szybka i bardzo dobra organizacja, pomnik złożony w...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

K. M - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Spełnianie wszystkich próśb rodziny. Personel...
~K. M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Na ręce pani Magdy z Chylońskiego oddziału Zakładu Pogrzebowego Róża...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Urszula - opinia wątek zamknięty W piątek 28 lutego pożegnałam swoją mamusię. Ceremonia pogrzebowa odbyła się...
~Urszula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Kornelia - opinia wątek zamknięty W sobotę 29 lutego na cmentarzu katolickim w Sopocie pożegnaliśmy naszą drogą...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Saturn - opinia wątek zamknięty Wczoraj pożegnałam moją ukochaną Mamę. Ceremonia pogrzebowa była piękna i...
~Saturn
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Halina - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za rzetelną obsługę pochówku naszej kochanej babci. Panowie...
~Halina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 listopada 2019

ostatnia droga mojego męża wątek zamknięty Jako organizatora ostatniej drogi mojego męża wybrałam z polecenia Zakład...
~Krystyna S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Pogrzeb wątek zamknięty Zakład Pogrzebowy Róża spełnił nasze oczekiwania poprzez swój...
~Ewa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2018

Godne pożegnanie mojej Mamusi wątek zamknięty Serdeczne dziękuję za godne, profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Dziękujemy! wątek zamknięty W imieniu swoim i całej rodziny dziękuję za profesjonale przygotowanie i...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Podziekowanie wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalizm, piękną i godna oprawę ceremoni...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

Pełen profesjonalizm w tak trudnej chwili!!! Dziękuję!! wątek zamknięty Nieoceniony profesjonalizm całego zespołu!!! Szczególnie w takich chwilach...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Podziękowania wątek zamknięty Dziekujemy za profesjonalizm i wsparcie w trudnej chwili, piekną i godną...
~Danuta Ukleja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Serdecznie wam Dziekujemy wątek zamknięty Przpeiekny pogrzeb. Skorzystalam z polecenia znajomej i wiem ze juz zawsze do...
~Paweł Calek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Serdeczne podziękowania wątek zamknięty Polecam wszystkim Zakład "Róża". Pełen profesionalizm, szybkie załatwienie...
~Tadeusz B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Podziękowania wątek zamknięty Dziekujemy za profesjonalizm i wsparcie w trudnej chwili i piekna i godną...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Podziekowania wątek zamknięty Śmierć bliskich jest ogromnym wstrzasem. Każdy chciałby być traktowany...
~Beata Faber
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry