Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia Świeże warzywa i owoce oraz pyszne dania gotowe, wszystko zapakowane w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2022

Mirosława Targońska - opinia wątek zamknięty Zamówione kopytka (dostawa 14.08) były tak przesolone,ze niejadalne! Strach...
~Mirosława Targońska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2020

Dzięki za Wczasy wątek zamknięty Po gorącym czwartku, przyszedł chłodny piątek. Nie wiedzieliśmy co robić...
~Paweł
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2017

Bardzo miło i smacznie wątek zamknięty Zaskakujący smak gofra z indykiem :) Miła obsługa, czysto i ładny wystrój....
~D
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

Niebo w gębie! wątek zamknięty Najcudowniejsze gofry (wafle) jakie w zyciu jadlam !!
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Są zaj****i! wątek zamknięty A stwierdziłem że spróbuje. P****e mi zj****li zamówienie, ale zdeterminowany...
~V
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

REWELACJA!!! wątek zamknięty Można rozpisywać się godzinami, a to za sprawą idealnych kompozycji...
~Ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre miejsce na śniadania ciekawa oferta lunchowa miła obsługa...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Fajny klimat, świetne jedzenie wątek zamknięty Lokal nowy, z nietypowym menu. Trochę trzeba poczekać na jedzenie ale WARTO!!!
~Halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Pyszności ! wątek zamknięty Bylam 3 razy ! I bede wiecej za kazdym razem pyszne! Obsluga bardzo mila....
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

AniaD wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie. Wybrałam to miejsce na spotkanie z koleżanką po pracy...
~AniaD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty Gorąco polecam szarpaną wieprzowinę - na prawdę super smaczna. Świeża, czysta...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Pozytywnie zaskoczony wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, atmosfera, miejsce przyjazne dla osób młodszych,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem Smacznie, czysto, ceny Ok ... POLECAM !
~Tala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Niebo w gebie . Wystrój lokalu bardzo na czasie . No i obsluga przez samego...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Super wątek zamknięty Smacznie i bardzo sympatycznie .wrocimy!!!!:)
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Super wątek zamknięty Jedyne takie miejsce w Trójmieście polecam
~Chrzanek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Na to czekałam!!! wątek zamknięty W końcu cos innego niż mrożone fryty, odgrzewane zapiekanki i mrożona...
~Matylda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Najlepsze gofry jakie jadłam w Trójmieście wątek zamknięty Obsługa przychodziła nawet kilka razy w czasie oczekiwania na posiłek, żeby...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Jedyne takie miejsce... wątek zamknięty Byliśmy pierwszy raz ze znajomymi. Przechodziliśmy obok i postanowiliśmy...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry