Widok

Jezioro Tuchom

W związku ,że już tak "dobrze" się poznaliśmy
proponuję wypad w dniach 29-30.7 nad iezioro
w Tuchomku. Nocujemy w namiotach ,spędzamy
relaksacyjnie dzień ,imprezowo noc.
Zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami dziewczyny
"zabukują"nam miejsce ,reszta dołącza w sobotę.
Zapraszam
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak bym miał namiot to bym się nie pytał:) ale może coś wymyślę, a jak nie no to trudno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja to chyba raczej odpadam ;(
"Nigdy nie pozwól aby ktoś był dla Ciebie priorytetem,podczas gdy Ty jesteś dla niego tyko jedną z opcji." Mark Twain
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biore plandekę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mycha ale nie rób scen ok ? Tylko wpadaj :d
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy z Ilonką i Szilą obczaić potencjalne miejsca kempingowe.



Powiem tak: nie jest źle. Na dwutygodniowy obóz się nie nadają - ale na biwak z soboty na niedzielę, jak najbardziej.

Podjechać można pod samo miejsce biwakowe autem. Jest gdzie się rozbić, jest gdzie poleżakować, rozpalić grilla czy nawet małe ognisko.

Nawet niezłe dojście do jeziora (a nie przez szuwary). No i gęsty las, co ma też niebagatelne znaczenie :D



Kiedy (jeśli..) Ilonka opanuje technikę swego s****fona, to będą zdjęcia.



Jedyny mankament, to ten, że miejsca faktycznie trzeba by zabukować w piątek. Chyba, że w piątek będzie lało (bo takie są prognozy) wówczas jest opcja w sobotę z samego rana (nawet o 6-7). Sobota i niedziela maja być upalne, zatem chętnych będzie zapewne sporo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image image image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I rewelacja samemu zabukować miejsce bedzie cieżko ;d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne są te widoki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówiłam, najlepiej fotografować krajobrazy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje vilette :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, tato!
Sorki ale nie mogłam się powstrzymać :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pawelski się "nie udziela,"a szkoda miałby fajny plener.
Ja bym z tym deszczem nie panikowała Sadyl.
Fajnie ,że zrobiliście rozpoznanie i foty.
Jeżeli nie dacie rady w piątek ,to znając pasję Ilonki wstanie
przed słońcem oraz kogutami we wsi i już kija
będzie moczyć od 3-4 rano.

V.....a..Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nastał czwartek, zatem czas na zaczątki logistyki.
Zatem pytanie:
Kto jedzie i czym dysponuje (w sensie sprzętu biwakowego: namioty, śpiwory, karimaty)?

Jednocześnie przypominam, że wyjazd ma charakter otwarty i każdy (nawet jeśli dotąd się nie udzielał w wątku) może dołączyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam namiot z 2 sypialniami (wg słów mojej córki,gdyż ona z niego korzystała pierwsza) 1śpiwór zapasowy,koc. Basen do pływania.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Sadyl -cytat Woodego Allena zachęca odpowiednio :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm... dysponuję samochodem, kocami, namiotu Maciek nie chce mi dać bo sam jedzie się łajdaczyć...
W ogóle to kiedy i jak się umawiamy?
Bo opcja bookowania miejscówki od piątku, bez namiotu to jakoś mnie nie zachęca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Nikita:

Na umawianie się jeszcze za wcześnie. Wszystko zależy, czym będziemy dysponować - a jeszcze bardziej: od jutrzejszej popołudniowej aury.

PS: Do znalezionej przeze mnie wypożyczalni namiotów nie udało mi się dodzwonic. Wygląda na to, ze w wakacje nie pracują :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie kupiłem namiot śpiwór mam a kalimate właśnie kupuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bravo Biały Miś :-)

Sama właśnie oglądałam namiot(iglo) za 70zł w Realu.
Myślałam też o opcji zakupu namiotu z bokami
(taki jaki ma Matt ) tylko w takim nawet zamkniętym namiocie
będzie za zimno by spać?
Zobaczymy ,może się uda nabyć .
(Czekają mnie wydatki na inny wyjazd ,więc wiadomo jak to z kasą).

Nikita odbierz wiadomość!!!!
Jeżeli będzie problem z namiotami to EWENTUALNIE zostaniemy tylko
na sobotę .
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolka nie kombinuj tylko z sobotą, przecie są też autka, zawsze można się kimnąć :D

A co do mojego ekwipunku to mam jeden wolny śpiwór jak cosik. Dodatkowo będziemy mieć butlę więc i kawusia w niedzielę rano na świeżej trawce gwarantowana, no i oczywiście będzie gitara :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sama właśnie oglądałam namiot(iglo) za 70zł w Realu.

No przecież pisalaś, ze masz namiot z 2 sypialniami. Zatem po ch.. Ci drugi?

Melduję, że będzie lodówka.
Zastanawiam się nad kuchenką gazową z piekarnikiem. Ilonka zdeklarowała się upiec ciasto z wiśniami a nie ma komu ich wydrylować. Większą ekipą pójdzie sprawniej :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry