Widok

Jezioro Tuchom

W związku ,że już tak "dobrze" się poznaliśmy
proponuję wypad w dniach 29-30.7 nad iezioro
w Tuchomku. Nocujemy w namiotach ,spędzamy
relaksacyjnie dzień ,imprezowo noc.
Zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami dziewczyny
"zabukują"nam miejsce ,reszta dołącza w sobotę.
Zapraszam
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
JESTEM CZAROWNICĄ i przyśniło mi się :-)
Więc wieczorem w piątek pojedzie ekipa która rozłoży namioty i zabukuje nam miejsce.
NIE BĘDZIE PADAĆ !!!!!!!!!!
Reszta ma nr tel do Sadyla lub do mnie (w tym wątku podany)
i dojeżdża w sobotę środkiem transportu zorganizowanym ,lub publicznym.

Postarajcie się być na 10- tą max rano ,by zacząć drylować wisienki
skoro ma być placek .

Tylkoja weź siebie ,jakiś koc/karimatę ,wałówę .
Jak będziesz w Chwaszczynie to daj znaka ktoś Cię zabierze,
Z buta jest to ok 5km więc dylematu nie ma.

Biały Miś tak jak ostatnio przychodzisz i się witasz.
Rozkładasz namiot i "się poznajesz" przy "ciepłej herbatce"
Ludzie nie gryzą ,zazwyczaj
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie będzie padać a kto ogólnie będzie w piątek żeby jakoś się poznac w razie czego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żaden to problem rozłożyć się i namiot wieczorem :D
Jeśli Bóg da :D będę w piątek późno wieczorem, jeśli nie to dopiero w sobotę

Aha i zaznaczam, że nawet gdy będzie padać, ja jadę :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w piątek na 18- jestem na spotkaniu więc chyba ze wieczorem tam pojade:)) ale wtedy może być kłopot z rozłożeniem namiotu ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to ja też namiotu nie posiadam ale jakoś da się radę ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto może to jedzie już w piątek a kto nie , jak ja to w sobotę i tyle w temacie ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no włąsnie przez Priv zgupiałem:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wersje są 2 ,Nudi możesz wybrać . Albo z piątku na sobotę ,lub w
sobotę .

Dogadajcie się na priv
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zachwile się wkurze.... Kiedy jedziemy wkońcu jutro czy w sobote?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jaka jest ostateczna wersja kiedy jedziemy i o ktorej?
"Nigdy nie pozwól aby ktoś był dla Ciebie priorytetem,podczas gdy Ty jesteś dla niego tyko jedną z opcji." Mark Twain
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to coraz lepiej
Obecni :
Ilonka i osoba towarzysząca,
Sadyl ,Biały Miś, Myszka,Nikita, Jolkafasolka,Nudziasz
po 15 w sobotę Tylkoja .
Resztę obecnych "nieśmiałych" zapraszamy

Do Myszka : Nie martw się ,jak się pojawisz coś dla Ciebie
znajdziemy ,kocyk i tam takie:-)

Fajnie,że logistyka już też się klaruje :-)
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie ma, ale ma juz upatrzony, więc na jutro będzie (wyjazd zrujnuje mnie finansowo, no ale czego się nie robi dla dobrej zabawy). Jeszcze tylko jakaś karimatka i będzie ok
I try to take one day at the time, but sometimes several days attack me at once...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko tego sie nie obawiam:P
tylko nie wiem jak ty sie ze wszystkim zabierzesz,
ja przy okazji myśle o sobie czy skuterem dam rade sie zabrac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miś biorę ,spokojnie nie wejdę Ci do" śpiworka "

I wiadomość z ostatniej chwili ,Nikita też ma namiot
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co nic nie bierzesz do spania,?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam oficjalnie przeprosić niektórych forumowiczów ,że nie pomyślałam o wersji all inclusive .
Szkoda,że o domkach dowiedziałam się dzisiaj .Istniała możliwość
przedyskutowania tego planu ,lecz dziś już jest za późno.

Ja będę jechać z manelami rowerem ,więc odpada wersja 2 namioty .
Resztę wezmę. Planuję wyjazd ok godziny 8 z domu ,więc będę w okolicy
ok 10 -tej (w wersji pesymistycznej)
Mój nr tel 512 841 858
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A te zdjecia są z tego miejsca na mapie?:P czy po drugiej stronie :d
O której w sobotę tam bedziecie ?;d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze możesz wziąć kołderkę i zbudujemy ci szałas szałas.
a może coś innego się wymyśli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o gitara bedzie ,sprzydałą by się jeszcze jakaś piłka... ja tego piszo nie mam jak zabrać :D Brać plandeki ,koce, kartony ewentualnie szałąs się trzaśnie :D nie ogladaliście Berrego Gryls'a ?:D ja się spakowałem w plecak 25L czy jakoś tak :D Mam plandekę, "koc", karimatę, kubek, butle z wodą i noż :Da i czapke zimową ;p jutro dopakuję pastę do żębów ,szczoteczkę i oczywiście niezbędnik survivalowy (fajki) :D Jedzenie nam ilona złowi i ciasto zrobi a napoje kupi się w sklepie na miejscu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niestety nie posiadam nic z czym moglabym sie dorzucic do tego wyjazdu,ani namiotu,ani spiwora,kuchenki tym bardziej ale tu jedna i tak w zupelnosci wystarczy,wiec moge co najwyzej zadeklarowac swoja skromna osobe ;P no i moze autko i jakis kocyk tez by sie znalazl ;)
"Nigdy nie pozwól aby ktoś był dla Ciebie priorytetem,podczas gdy Ty jesteś dla niego tyko jedną z opcji." Mark Twain
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry