Widok

Jezioro Tuchom

W związku ,że już tak "dobrze" się poznaliśmy
proponuję wypad w dniach 29-30.7 nad iezioro
w Tuchomku. Nocujemy w namiotach ,spędzamy
relaksacyjnie dzień ,imprezowo noc.
Zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami dziewczyny
"zabukują"nam miejsce ,reszta dołącza w sobotę.
Zapraszam
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejne zdjątka - tym razem z Ilonkowego (i nie tylko) s****fona:

http://sadyl.vot.pl/docs/Tuchom_B.zip

Hasełko identyczne jak przy "moich" zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyskakuje mi nieprawidłowe hasło a używam tego samego co poprzednio . Ktoś jeszcze tak ma ?
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi działa :D i dzieki za fotki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niesprawiedliwe ;) Ale pokombinuje . Btw , Nudi , wpadasz na następny "biwak" ? A z resztą masz być i koniec !
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra , już wiem w czym problem . Usunąłem po prostu maila z tamtym hasłem . Poproszę jeszcze raz o to hasełko ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otwieram zdjęcia ,patrzę jakiś maszkaron.
Ubrałam soczewki i kopara mi opadła ,bo to ja;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry