Widok

Jezioro Tuchom

W związku ,że już tak "dobrze" się poznaliśmy
proponuję wypad w dniach 29-30.7 nad iezioro
w Tuchomku. Nocujemy w namiotach ,spędzamy
relaksacyjnie dzień ,imprezowo noc.
Zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami dziewczyny
"zabukują"nam miejsce ,reszta dołącza w sobotę.
Zapraszam
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również , za użyczenie wędki dzięki której udało mi się złowić okonia , którego wypuściłem a Nudi chciał zjeść :P
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy czy masz uprawnienia na wózki widłowe ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Borkowo jest bardzo dobrym pomysłem

9-11sierpnia , 16-18sierpnia (15 to święto) więc 4dniówka !!!!!!!!!
30sierpień -1września

24 sierpień ognisko .
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam. A gdzie pracujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było naprawdę super:) Moje gardło jeszcze nie doszło do siebie,a Wy juz planujecie next???;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilonka, jeszcze za granie całą noc i cierpliwe proszenie o wolniejsze śpiewanie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam w sierpniu 4 dni wolnego(15-18) więc można coś pomyśleć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A no jest to dobra miejscówka ;) Akurat jak dla mnie , to weekend 9-11 sierpnia byłby najlepszy bo potem to akurat nie mam długiego weekendu i jeszcze w sobotę do pracy ale większość ma wolne i jest po wypłacie . Dlatego obstawiał bym aby zebrać się na ten termin . Co Wy na to ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 10-ego pracuje.więc ja odpadam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o założenie nowego wątku ,będzie bardziej czytelnie :-)
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też ostatnio po pracy wpadłem i również pracuję 10-tego ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wy śpiewaliście komuś sto lat?? jak tak to słychać było ze wypad się udał ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie , my śpiewaliśmy coś innego ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Jezioro-Glebokie-Borkowo-t483623,1,2.html

Zapraszam !! :)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrobione ,zakończone
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mało ważne co śpiewaliśmy ale jak;-)
Entuzjazm towarzyszył nam do 3 rano (potem poszłam spać)
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Sto lat" było śpiewane na południowym krańcu jeziora - zarówno w piątek (głównie męskie głosy) jak i w sobotę (głosy w większości żeńskie).
W sobotę (a w zasadzie chyba już bardziej w niedzielę) nasze późniejsze "śpiewy" były z pewnością dużo lepiej słyszalne niż owo "Sto lat" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OD nas mogłąś słyszeć jeden bardzo mocny głos :D Bo naprawdę sie roznosił w wykonaniu Sadyla "balalda o smutnym skinie" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To słyszeli chyba wszyscy w obrębie kilkunastu kilometrów, tylko nie ja :D:D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już też poszedłem spać :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry