Widok

Jezioro Tuchom

W związku ,że już tak "dobrze" się poznaliśmy
proponuję wypad w dniach 29-30.7 nad iezioro
w Tuchomku. Nocujemy w namiotach ,spędzamy
relaksacyjnie dzień ,imprezowo noc.
Zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami dziewczyny
"zabukują"nam miejsce ,reszta dołącza w sobotę.
Zapraszam
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto może to jedzie już w piątek a kto nie , jak ja to w sobotę i tyle w temacie ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to ja też namiotu nie posiadam ale jakoś da się radę ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w piątek na 18- jestem na spotkaniu więc chyba ze wieczorem tam pojade:)) ale wtedy może być kłopot z rozłożeniem namiotu ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żaden to problem rozłożyć się i namiot wieczorem :D
Jeśli Bóg da :D będę w piątek późno wieczorem, jeśli nie to dopiero w sobotę

Aha i zaznaczam, że nawet gdy będzie padać, ja jadę :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie będzie padać a kto ogólnie będzie w piątek żeby jakoś się poznac w razie czego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JESTEM CZAROWNICĄ i przyśniło mi się :-)
Więc wieczorem w piątek pojedzie ekipa która rozłoży namioty i zabukuje nam miejsce.
NIE BĘDZIE PADAĆ !!!!!!!!!!
Reszta ma nr tel do Sadyla lub do mnie (w tym wątku podany)
i dojeżdża w sobotę środkiem transportu zorganizowanym ,lub publicznym.

Postarajcie się być na 10- tą max rano ,by zacząć drylować wisienki
skoro ma być placek .

Tylkoja weź siebie ,jakiś koc/karimatę ,wałówę .
Jak będziesz w Chwaszczynie to daj znaka ktoś Cię zabierze,
Z buta jest to ok 5km więc dylematu nie ma.

Biały Miś tak jak ostatnio przychodzisz i się witasz.
Rozkładasz namiot i "się poznajesz" przy "ciepłej herbatce"
Ludzie nie gryzą ,zazwyczaj
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto będzie już dziś bo się trochu zakręciłam :D ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grzeczna dziewczynka.

Sorki ale nie mogłem się powstrzymać. ;))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak Tobie się uda ,to Sadyl też będzie inaczej zmusicie mnie do wyjazdu
o 6 rano z domu:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują (mimo wcześniejszych prognoz), że dane nam będzie dzisiaj cieszyć się dobrą pogodą.
Zatem - zaczynamy biwakować dzisiaj. Kto nie może - dojedzie jutro.
Namiotów jest pod dostatkiem - wczoraj skombinowałem kolejne ;)
Lodówka jest, wkłady się mrożą, grill będzie. Wałówka i popitki - każdy bierze co uzna za stosowne. Zresztą - zawsze można uzupełnić aprowizację ;)
Z rzeczy o których nie było dotąd mowy a myslę, że warto o tym wspomnieć: proponuję zaopatrzenie się w spiralki antykomarowe, żeby je rozstawić wokół miejsca biwakowego wieczorami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra. Powoli czas wyruszać.

mapka tutaj:
http://mapa.szukacz.pl/?&lat=54.419255&lng=18.366523&z=3m&zzz=15&typ=Mapa&poi=hotel&t=Kliknięty_punkt

Jadąc od strony Chwaszczyna. trzeba dojechać do Nowego Tuchomia i w okolicy znaku z nazwą miejscowości skręca się w prawo (jest drogowskaz bodaj na Warzenko). Potem przed jeziorem w prawo i drogą wzdłuż jeziora. Dokładne miejsce znajdziemy na miejscu.
W razie kłopotów lokalizacyjnych, mój nr chyba wszyscy już znają, ale może się przyda cichociemnym, co się jeszcze w wątku nie ujawnili a zechcą dołączyć: 888 939 I7O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ekipa rozbijająca z namiotami wyjechała z pełnym zapasem sił witalnych
oraz namiotami ,basenem i śpiworami.
Zapraszam wszystkich chętnych, ilość miejsc jest NIEOGRANICZONA !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to jeszcze musze jechać na spotkanie o 18-tej a potem ostatnie zakupy i ruszam:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze widzę, basen nad jezioro ??? Oj będzie sie działo:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak szaleć to szaleć ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze Ilonka widzisz.Niestety mały ten basenik.
2 osoby wejdą.Widzę ,że większość będzie już dziś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bawcie się dobrze, pogoda ma być wyśmienita :) Jeśli będziecie mieli jakieś neutralne zdjęcia ( mam na myśli krajobrazy ) to chętnie obejrzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAMY PONTON !!!!
I tym optymistycznym akcentem kończę dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo pozytywnie wszystko się układa z tego co widzę ;)
Jutro dołączam ;P
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej dajcie hasło na fotki z poprzedniego wypadu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry