Widok

Jezioro Tuchom

W związku ,że już tak "dobrze" się poznaliśmy
proponuję wypad w dniach 29-30.7 nad iezioro
w Tuchomku. Nocujemy w namiotach ,spędzamy
relaksacyjnie dzień ,imprezowo noc.
Zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami dziewczyny
"zabukują"nam miejsce ,reszta dołącza w sobotę.
Zapraszam
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adres e-mail poproszę ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martalechia@wp.pl nie sugeruj się nazwą bo stary jest :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra jest , poszło hasło ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje za organizacje !
bawcie sie dobrze kochani !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
~malamapka a co tam u ciebie?, kiedy powrót?
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Home.. sweet home...
I w zasadzie nie mam siły pisać czegokolwiek więcej.. zresztą: po co?
Kto był, ten wie :D
A kto nie był niech... słowo ŻAŁUJE ... będzie gruuubym eufemizmem :)

Dzięki wszystkim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było fajnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie , było fajnie ;)
Jak się zmobilizuję już , to zabiorę się za zdjęcia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje serdeczne za mile spędzony weekend,
Ci których nie było niech żałują :P:P

niestety jutro poniedziałek więc jeszcze musze ogarrnąc kilka spraw, min mój pojazd |:D


Do ZOBACZYSKA!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjątka z mojego szwankującego truchełka:
http://sadyl.vot.pl/docs/Tuchom_A.zip
Hasełko oczywiście za chwilę roześlę na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajnie ,bardzo ,bardzo.
Dziękuję wszystkim za sprawną logistykę ,"zaanektowanie terenu"
i imprezy relaksacyjne.
Co do nazwy kawy,rozlewanej wczoraj to MOCCA FIX GOLD - WOSEBY.

W szczególności podziękowania dla Białego Misia za etat zaopatrzeniowca.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam obecnych i nieobecnych dzisiaj na następne spotkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dopiero do domku dotarłam a tu proszę, już pierwsze zdjęcia :).

Również gorąco dziękujemy, było świetnie i koniecznie trzeba to powtórzyć :D

A co do zdjęć, to już standardowo jak po każdym moczeniu kija :D, będą gdy odpocznę :PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeden wypad mamy już za sobą , wyszło przednio ;)
W takim razie , skoro już lepiej się poznaliśmy i na "namioty" każdy chętny , to może zorganizujemy kolejny wypad , tym razem do Borkowa ?? Jeziorko jest całkowicie przyzwoite , okolica cicha , jak na wioskę przystało , oczywiście w okolicy jest sklep i co najlepsze , jeszcze dwa inne jeziora , co w razie braku miejsc , w wyznaczonym miejscu , pozwoliło by się rozbić gdzie indziej .

Aha i kto nie posiada samochodu , może dojechać prawie nad samo jezioro autobusem Z który rusza z pod hali targowej w Gdyni , jedzie przez Chwaszczyno . Linię tę obsługuje Gryf .

Tak to miejsce wygląda z góry :
https://maps.google.pl/maps/myplaces?hl=pl&ll=54.332233,18.314601&spn=0.00084,0.002642&ctz=-120&t=h&z=19

A tak z mojego aparatu :
image

O założeniu wątku i terminie , pomyśli się , jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha , zapomniałbym o wisience na torcie .
Można tutaj rybki łowić ! Ba dum tsss ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że damy radę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjęcia z dzisiejszego poranka są powalające , dokładnie to nasze twarze :D
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno wypoczęte, uśmiechnięte i tryskające energią :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie, że można- tylko czy będą brały ;)
jeśli chodzi o miejscówkę to ja jestem za, byłam tam wcześniej i jest fajnie
I try to take one day at the time, but sometimes several days attack me at once...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojjj tak ;)
Teraz ode mnie :

http://przeklej.net/down/29076631896155110911598040315337497c5ef0e3e1da1df216a5fec.html

Procedura pobierania ta sama , co poprzednio . Hasło zaraz rozsyłam a kogo nie było na grillu , jak np. Ilony a był tutaj , proszę o adres e-mail na PW .
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolka , Sadyl , Nikita , Myszka - Wam już podesłałem
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry