Widok

Jezioro Tuchom

W związku ,że już tak "dobrze" się poznaliśmy
proponuję wypad w dniach 29-30.7 nad iezioro
w Tuchomku. Nocujemy w namiotach ,spędzamy
relaksacyjnie dzień ,imprezowo noc.
Zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami dziewczyny
"zabukują"nam miejsce ,reszta dołącza w sobotę.
Zapraszam
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak , zobaczymy ile jeszcze osób się zgłosi i możemy dogrywać szczegóły takie jak termin bo na przykład Nudi , już mówił , że przyszły weekend mu nie pasuje .
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie każdy chce ujawniać swój mail na forum. Podeślę Ci brakujące na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to też ludzików poprosiłem , nie każę nikomu ujawniać go tutaj .
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeśli z tymi , które dostałem na mail , to już komplet , każdy kto był ma hasło do zdjęć ode mnie .
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cóż. Jedyne co mi pozostaje napisać to że szczerze zazdraszczam. Może następnym razem. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reasumując

image

Nic dodać, nic ująć :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat Borkowa cały czas otwarty , im nas więcej tym lepiej (głośniej) ;D
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tam..
Nie samą rybą człowiek żyje - a samo moczenie kija też potrafi sprawić wiele przyjemności :D
A następnym razem po prostu kupimy pstrąga w Biedrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możecie jechać bezemnie ;p :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam na resztę zdjęć z Moim Trofeum :D i Samo moczenie kija daje przyjemność :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie p... ! Poza tym muszę spojrzeć w grafik na sierpień , żeby na miejscu być już w piątek ;) A ten pozyskam jutro .
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha ja swoim też chciałbym się pochwalić :D No właśnie bo jest różnica między chodzeniem na ryby i PO ryby :D
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nudi chodzi o tego potężnego suma co go tarmosiłeś ze dwie godziny aby go zmęczyć i prawie wędkę przy tym złamałeś :D ? Fakt, okaz nie z tej ziemi ale obiecuję, fotki będą :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za fotki, jutro swoje wstawie tylko może ktoś naświetli mi jak to się robi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podrzuć komuś kto ogarnia temat ;) Jeśli mieszkasz we Wrzeszczu no to parę osób masz w okolicy ;) Ewentualnie , jeśli nie są zbyt wielkich rozmiarów i nie ma ich zbyt wiele , możesz wysłać mailem .
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto pójdzie jutro za mnie do pacy?
jakby co to o 4;50 pobudka :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamieńmy się ! Ty za mnie , ja za Ciebie , z tym , że ja o 4.05 pobudka ! :P
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona tak chodzi dokłądnie o tego ;D podziekuj Arkowi jeszcze raz za wędki i za męczenie się z nami przy wedkowaniu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok zalezy czym sie zajmujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie Ilonko dołączam się do podziękowań dla Arka za te drzewiaste przepony i znikające spławiki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry