Widok

Joanna G.K. - opinia

Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Michała Nitkowskiego bardzo sympatycznego Człowieka, o wysokiej kulturze osobistej, doskonale znającego swoją branżę. Pan Michał, od pierwszego dnia, traktował zlecenie z należytą uwagą, odpowiadał na każde moje pytanie i wątpliwość. Przeprowadził szczegółową analizę rynku nieruchomości okolicy, w której znajdował się mój dom. Opracował rzetelną ofertę ze wspaniałymi zdjęciami, robionymi również z drona. Zajął się osobiście wszystkimi formalnościami. Był obecny na każdym etapie transakcji, przez co ja czułam się bezpiecznie. Nie czekał na potencjalnego kupca, sam bardzo intensywnie szukał. I znalazł. Przez wcześniejsze 12 miesięcy nieruchomość wystawiona była w innym biurze, w innym mieście bez skutku. Panu Michałowi udało się sprzedać dom w dwa miesiące! Cieszę się również z nowych Właścicieli, którzy zadbają o to, już nie moje, miejsce znacznie lepiej, niż gdybym miała to uczynić samodzielnie. Dom przeszedł w dobre ręce.
Współpracę z Panem Michałem Nitkowskim oceniam bardzo pozytywnie i rekomenduję każdemu, kto oczekuje profesjonalnego działania, świetnej organizacji pracy oraz skuteczności. Dziękuję Panie Michale!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pięknie dziękujemy za tak rzetelną i budującą opinię. Niezmiernie nam miło, że współpraca z naszym z Agentem spełniła Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, pani Joanno. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Tyszkiewicz

Joanna C - ocena (3 odpowiedzi)

Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te agencje, powierzyłam...

do góry