Estyma

Rzeczoznawcy Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Powstania Wielkopolskiego 107A/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert Sidorski - ocena Pani Joanna wykonała wycenę mojej nieruchomości w bardzo krótkim czasie....
~Robert Sidorski
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Łukasz - ocena Pani Joanna to więcej niż rzeczoznawca majątkowy to osoba, która naprawdę...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Michał - ocena Z p.Joanną jako pośrednikiem, sprzedaż nieruchomości przebiegła gładko i bez...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 lutego 2024

Karol Andracki - ocena Pani Joanna jako pośrednik w zakupie mojego mieszkania zadbała o każdy detal,...
~Karol Andracki
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Maciej - ocena W przypadku Pani Joanny napisać "rzeczoznawca" to szalenie trafne określenie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Maciek - ocena Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, o dużym doświadczeniu i wiedzy....
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

Adam - opinia Pani Joanna wykonała dla mnie operat szacunkowy błyskawicznie a jego treść...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Iz - opinia Bardzo szybka i rzeczową wycena nieruchomości.Kontakt na bieżąco ,wszystko...
~Iz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Joanna - opinia Bardzo polecam Panią Joannę Pikuła, jest świetnym rzeczoznawca,bardzo jestem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2023

Mieczysław Raczkier - opinia Kompetentna osoba , wykonująca zlecenie w umówionym terminie. Godna...
~Mieczysław Raczkier
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 kwietnia 2023

Marta - opinia Pani Joanna jest niesamowicie konkretną i rzetelną osobą, czas realizacji...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Piotr - opinia Profesjonalne podejście zorientowane na klienta.
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Paweł - opinia Pani Joanna przeprowadziła wycenę mojej nieruchomości dla potrzeb sprzedaży...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Paulina - opinia Rzetelnie i szybko sporządzona wycena mieszkania przy rozwodzie. Dodatkowo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 stycznia 2023

Mira - opinia Dzięki Pani Joannie i jej profesjonalnej wycenie mogliśmy bezkolizyjnie...
~Mira
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2022

JAN - opinia wątek zamknięty W zagmatwanym świecie finansów trafienie na Panią Joannę było jedną z...
~JAN
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Za czas realizacji dałabym 10 gwiazdek, operat byl gotowy w dwa dni bez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Pani Asia jest osobą bardzo profesjonalną i konkretną - operat niezbędny do...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Ekspresowa realizacja zlecenia. Pani Joanna działa natychmiast, co bardzo...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Hubert - opinia wątek zamknięty Pani Joanna jest bardzo rzeczową i profesjonalną osobą, gorąco polecam jej...
~Hubert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry