Szczerze mówiąc, jestem niezwykle zadowolona z doświadczenia, jakie miałam w gabinecie rehabilitacji R-CITO. Terapia prowadzona przez Panią Gosię i Kamila była niezwykle skuteczna i pozwoliła mi pozbyć się uciążliwych migren.

Od dłuższego czasu cierpiałam na chroniczne migreny, które znacząco wpływały na moje codzienne życie. Próbowałam różnych metod leczenia, ale żadna z nich nie przyniosła trwałych efektów. Dopiero w R-CITO znalazłam odpowiednią pomoc.

Pani Gosia i Kamila są nie tylko wykwalifikowanymi specjalistkami, ale również osobami bardzo zaangażowanymi w swoją pracę. Od samego początku czułam, że są zainteresowane moim przypadkiem i starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przeprowadziły dokładną ocenę mojego stanu i dostosowały terapię do moich indywidualnych potrzeb.

Najważniejsze jest to, że moje migreny zniknęły. Mogę teraz cieszyć się życiem bez bólu głowy. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Gosi i Kamili oraz całemu zespołowi R-CITO za ich profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Polecam ten gabinet każdemu, kto boryka się z problemami migrenowymi lub innymi schorzeniami wymagającymi rehabilitacji. Dzięki nim można odzyskać pełnię życia