Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka Kierył - opinia nowy temat Trafiłam do R-Cito z zamrożonym barkiem. Wcześniej chodziłam na rehabilitację...
~Agnieszka Kierył
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2020

Karol Lewandowski - opinia nowy temat Polecam R-CITO z całego serca! Korzystam z usług masażu już od ponad dwóch...
~Karol Lewandowski
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2020

Hanna Zadrożna - opinia nowy temat R-Cito zatrudnia profesjonalny personel. Moje zaufanie zdobyli poprzez...
~Hanna Zadrożna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2020

hortensja - opinia nowy temat Bardzo przyjazna i sympatyczna atmosfera oraz profesjonalna obsługa. Polecam :)
~hortensja
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2020

Eliza - opinia nowy temat Bardzo profesjonalny personel, cierpliwie słucha i nie zbywa problemów, stara...
~Eliza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2020

Jolanta Lubińska - Cieszyńska - opinia nowy temat Polecam rehabilitację R-cito.Profesjonalna i miła obsługa,szybkie terminy i...
~Jolanta Lubińska - Cieszyńska
-

dodano: 27 lutego 2020

TM - opinia Bardzo profesjonalna, skuteczna i miła obsługa. Polecam bez jakichkolwiek...
~TM
-

dodano: 19 lutego 2020

Danusia - opinia Do gabinetu R-Cito trafiłam z polecenia z potwornym bólem kręgosłupa...
~Danusia
-

dodano: 19 lutego 2020

Krystian Machololololo - opinia Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu R-cito. Terapia indywidualna bardzo...
~Krystian Machololololo
-

dodano: 17 lutego 2020

Pacjentka Kasia - opinia Polecam gabinet rehabilitacji R-Cito. Profesjonalna, fachowa a przede...
~Pacjentka Kasia
-

Jan - opinia Trafilem do R-Cito z rekomendacji moich przyjaciol z branzy zawodowej i...
~Jan
-

Łukasz Cwalina - opinia Po nieudanych przygodach z innymi placówkami wylądowałem w R-CITO, gdzie...
~Łukasz Cwalina
-

Dariusz J. - opinia Pan Szymon jest super rehabilitantem. Zdiagnozował mnie bez problemu, gdzie...
~Dariusz J.
-

dodano: 13 lutego 2020

Kamila - opinia Przyszłam do Pana Szymona z przepuklina kręgosłupa. Ból był bardzo uciążliwy....
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2019

Nie zawiodłam się Do R-CITO przyszłam, by rehabilitować nogę po skomplikowanym złamaniu. Pan...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2019

Podziękowania dla Szymona i całego zespołu wątek zamknięty Długo zwlekałam z udaniem się na fizjoterapię, Rodzina namawiała (...
~Katarzyna Bobrowska
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2017

Rehabilitacja w R-Cito Dziękuję serdecznie całemu wspaniałemu ,miłemu i bardzo doświadczonemu...
~Krystyna P. kwiecień 2019
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2019

rehabilitacja na Zaspie bardzo schludnie, miła atmosfera, nowy sprzęt, jestem zadowolona
~Kasia P
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2019

R-Cito slow kilka Jak zwykle po serii roznych zabiegow w R-Cito czuje sie o niebo lepiej bole i...
~Henryk
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2018

Gorąco polecam Trafiłam do gabinetu P.Szymona kilka miesięcy temu z bólem kolana i...
~Alina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry