Joga Trojmiasto

Joga Rehabilitacja

Gdańsk, gen. Charlesa de Gaulle 14/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Z A C H Ę C A M wątek zamknięty Jestem zachwycony zajęciami. Kamila prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2015

Świetny nauczyciel wątek zamknięty Kamila jest doskonałym nauczycielem z ogromną wiedzą i doświadczeniem....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

Dobre proporcje wątek zamknięty Zajęcia prowadzone z pasją, poczuciem humoru i dystansem, zaufanie do...
~I.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Praktykuje jogę od 10 lat i uczęszczałam do różnych szkól i nauczycieli ale...
~Joginka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

polecam wątek zamknięty Wysoki poziom w przekazywaniu wiedzy, zdrowe podejście, miła atmosfera.
~Pi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

najlepsza szkoła wątek zamknięty lubię Kamile, ludzi, którzy tam przychodzą i to miejsce. Zimą mogłoby być...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Kamila świetnie "ogarnia" zajęcia. Każdego uczestnika traktuje indywidualnie,...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Trafiłam do tej szkoły jogi z polecenia i nie żałuję. Zajęcia prowadzone są w...
~ladybird
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Jedna z najlepszych szkół jogi w Trójmieście wątek zamknięty Kamila to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem, wiedzą zdobywaną latami pod...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

ocena wątek zamknięty Najlepsza i najsympatyczniejsza szkoła jogi w Trójmieście! Charyzmatyczna i...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Joga u Kamili wątek zamknięty Chodzę do Kamili od kilku lat, wysoki poziom nauczania i koleżeńska...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Jak ten czas leci... wątek zamknięty właśnie mija 6 lat od pierwszych zajęć w szkole Kamili. Chodzę tam...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Nienachalna i niebanalna (joga i jej nauczycielka Kamila) wątek zamknięty Miejsce nie poraża komfortem ani luksusem, ale za to zaraża autentycznością i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

oj mam duże wątpliwości wątek zamknięty Sala dobrze wyposażona, dobra lokalizacja, dużo zajęć... ale niezbyt czysto i...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Polecam! :) wątek zamknięty Jakis czas temu chodzilam na zajecia do Kamili we Wrzeszczu i bylam z nich...
~Ewa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Joga w Joga Trojmiasto wątek zamknięty Poziom nauczania na wysokim poziomie, widać wieloletnie doświadczenie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2013

Profesjonalizm wątek zamknięty Gorąco polecam. Zajęcia są profesjonalnie prowadzone. Przyszłam do K. z...
~agie
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

H. - opinia wątek zamknięty Chodzę w danym dniu jak nigdzie indziej nie mam lepszej opcji. W wakacje jest...
~H.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Prawdziwa joga wątek zamknięty Super zajęcia nie tylko dla kobiet w ciąży i młodych matek :-)
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2010

joga wątek zamknięty rewelacyjne zajęcia.gorąco polecam.
~grzegorz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

21

wątków

do góry