Widok

Jojo błysnął

Jojo Brudziński (znany z dokonywania drobnych rozbojów i kradzieży) postanowil skomentować zakupy Pani Prezydent Dulkiewicz : „iść po flachę z ochroną to jak wysłanie #BOR po pizzę.”.

Jojo (co ostatnio tłumaczył ze gdyby chciał doposażyć rozdzine, poszedłby do spółki skarbu państwa) naprawdę nie widzi różnicy pomiędzy wysługiwaniem się ochroną a korzystaniem z niej.

Jako, ze Jojo ma bardzo głębokie przemyślenia w zakresie stosowania ochrony to może zajmie stanowisko w sprawie facia z ochroną, który ostatnio dopuszczał się wymuszeń na osobach ze swojej rodziny ?

To jak ma kupić wódkę osoba, której przysługuje ochrona ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za chwile wypowie sie ledwo zyjacy stary lowca kaszanki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

>To jak ma kupić wódkę osoba, której przysługuje ochrona ?

Hmmm. Cholera wie.
Zerknąłem na ten filmik Sky'u i właśnie to sobie pomyślałem - jesteś samotną matką, samorządowcem, nienormowany czas pracy, no masz ochotę dziabnąć sznapsa z colą po robocie przed snem i weź teraz wejdź w posiadanie tych produktów. No kuźwa też bym wyskoczył po zakupy w jakiejś przerwie. Przecież nie zadzwoni do dzieciaka i nie powie: idź rybko kup mamusi sznapsa na wieczór, jak też nie pośle asystenta, bo w sprawach prywatnych nie przystoi, chociaż pamiętam, że minister Radzio wysyłał ochronę z BORu po pizzę.
W sumie do całej sprawy mam tylko jedno ale - wódka z colą jest passe. Sam nie jestem bez grzechu i czasem mieszam z colą, ale spirt. No ale ja jako heteroseksualny,, rasistowski i antyspołeczny to może mam większe upoważnienie do robienia rzeczy passe.

Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy - wódka to zło. W życiu spotkałem mnóstwo ludzi, którzy lubią pić wódkę i to robią, ale na palcach jednej ręki mogę policzyć tych, którzy umieją to robić. A konkretnie to dwóch takich spotkałem. Jeden już nie pije, bo nie, a drugi nie pije, bo nie żyje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie lubię wódki, więc jej nie kupuję. Coli tez nie lubię, bo cola jest zła.
Pewnie ja bym kupował whisky, wino, szampan i wodę gazowaną lub niegazowaną.

Ale rozumiem, że ktoś może lubić tak se mieszać, niektórzy do whisky nawet dolewają colę.
Pani Prezydent zachowała się uczciwie, bo nie posyłała nikogo po swoje zakupy,
Jest osobą pełnoletnią, więc kupiła alkohol osobiście na własne potrzeby.

A bolszewik Jojo widząc ze kobieta kupiła wódkę z colą niech brandzluje się dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry