Widok
ludzie, którzy śmiali się na filmie niech pomyślą o wizycie u psychiatry
jakie zaskoczenie, kiedy ludzie w kinie, kilkanaście sekund po brutalnej scenie morderczej, zaczynają się śmiać, bo karzeł nie może otworzyć drzwi! Poziom empatii, trawienia emocji i sarkastyczny humor jest porażający!!! W tym filmie nie było NIC śmiesznego!
Znakomity film.
Co prawda przemyca treści lewicowe (walka klas, klasy posiadające vs proletariusze, przemieszanie pojęć - np. zabójstwo w samoobronie), ale warto iść dla samego aktorstwa i znakomitego scenariusza. Z pewnością będę chciał obejrzeć inne filmy tego reżysera, ponieważ to jest kino na najwyższym poziomie.