Widok

Joker

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Joker.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eeeeee

Rozciągnięte flaki z olejem , wymuszony film dla świrów
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 120

Cóż nie każdemu dane rozumieć. No i chyba jestem świrem . Wg mnie gra Phoniexa to mistrzostwo i szaleństwo w jednym
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

to może na coś Vegi...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

strzelania i mordobicia nie ma?

czyli wielbiciel Vegi chyba...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

aż strach pomyśleć jaki jest gust Maji...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aż strach pomyśleć jaki jest poziom znajomości języka polskiego Polaków...

Mai...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocny, ponury, ciężki

Nagromadzenie tylu nieszczęść w życiu jednego człowieka aż boli. Wyszłam z kina "poturbowana psychicznie", ale może o to chodziło i taki był zamysł. trochę Twin Peaks, trochę "Lot nad kukułczym gniazdem". Fenomenalna gra Joaquin Phoenix. Chylę czoła. Rola wymagająca ,trudna,ale cudownie ją udźwignął. Przeszywająca i sugestywna muzyka.....Jak ktoś chce się zanurzyć w naprawdę ciężki klimaty to polecam.
popieram tę opinię 67 nie zgadzam się z tą opinią 5

gratuluję

masochizmu psychicznego :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Warto iść, nie pożałujecie tych kilku złotych.

Dramat człowieka ukazany aż za mocno. Ogrom dramatów życiowych, frustracji, obrzydliwości świata. Fabuła nie jest prosta, tutaj bohater za swój trud nie otrzymuje nagrody, w każdym razie nie taką jaką chcielibyśmy otrzymać. Phoenix zagrał świetnie, szaleństwo w najczystszej postaci.
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 5

znakomita

socjotechnika :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie spodziewajcie się kina akcji...

Po obejrzeniu zwiastunu spodziewałem się filmu pełnego akcji... Jak zwykle zwiastun wprowadza widza w błąd.
W filmie jest niewiele akcji, ale pokazuje jak bardzo rożnego rodzaju ludzkie doświadczenia wpływają na człowieka i jego zachowanie. Film jest wart obejrzenia, ale nie spodziewajcie się fajerwerków.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 7

szkoleniówka

dla psychiatrów /psychologów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

akcja ?

To chyba z jakiegoś innego filmu oglądaliśmy zwiastuny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Joker i wszystko jasne.

Bardzo dobry film. Polecam. Oskar dla głównego bohatera. Rewelacja.
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 4

A po co mu Oscar? Czasami wydaje mi się, że nagroda Oscara "nie zasługuje " na pewnych aktorów..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Film ma kilka przesłań jedno z nich to że

My obywatele jestemy tylko marionetkami, jokerami. Jednostki do manipulacji i osiągania ich celów. Pozatym świetna gra aktorska.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokładnie tak!

to jest film dla twardzieli a nie grzecznych panienek;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie podobał mi się , przesadnie ponury , ciężki , gra aktorów dobra , ale nie dla mnie ten typ kina , chcę nabyć pozytywnej energii , a nie samo zło ,
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 19

normalny człowiek

nareszcie !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

to się nazywa ignorancja. O to właśnie chodzi bohaterowi i taki jest przekaz filmu, że ludzie traktują tych z marginesu źle, albo mają ich gdzieś, czyli są obojętni, ignorujący i egoistystyczni, bo myślą tylko o nabywaniu dla siebie (pozytywów)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

niewiarygodne!!?? powyżej 8... ?

idę do kina, przekonać się czy film jest tak intrygujący jak zwiastun i tak dobry jak ocenia go większość .... (bardzo podejrzana zgodność)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Naprawdę głupotą jest sugerowanie się średnią ocen na tym portalu. Nie wiesz, że większość filmów ma specjalnie zaniżane oceny przez jakieś dzieciaki, które mają za dużo wolnego czasu i nawet nie widziały filmów, które oceniły.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fantastyczny!

Zdecydowanie polecam, mocne i ambitne kino, bez zbędnego i spowszedniałego efekciarstwa. Gra aktorska - wybitna! Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3

Genialny

Wspaniała gra Phoenixa. Rewelacyjna analiza upadku, depresji, beznadziei - majstersztyk. Wychodząc nie wiem, czy wybaczyć i kibicować bohaterowi, czy jednak potępiać. Obrazy i muzyka podnoszą wartość filmu. Phoenix musi dostać Oscara za te rolę, inaczej się obrażę.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wojtek,

nie bądź jak Grażyna;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nudny...

Nie bylo Batmana, Robina... Gotham jakiegos też nie bylo.. Pingwin zniknął... Nuda... zero szczelania, samochodowych posciguf, wybuchów, armat. Normalnie nuda. Nie warto. Nie polecam. Janek.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Jak nie było strzelania jak było?!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

podstawą szczęścia

jest dobre zdrowie i głupota :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najbardziej podobała mi się strona wizualna filmu

Wyjątkowo wysmakowane estetycznie zdjęcia. Nawet jeśli nie lubisz typowo rozrywkowego kina, to warto obejrzeć film ze względu na piękne wrażenia wzrokowe.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

OSKAR dla Aktora za rolę !!!

Szanujmy drugiego Człowieka i więcej zrozumienia w domu , na ulicy , w pracy i ... . Film pokazuje jak doświadczenia wpływają na człowieka i jego zachowanie.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smutny film

Czy dobry ? Sam nie wiem pierwsza godzina nudy druga spoko. Generalnie nie ma sie do czego doczepic. Dla fanów klimatu Gotham.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Oscar dla Phonixa...

Rewelacyjny dramat o człowieku, którego ukształtowała chora ponura i zła rzeczywistosc wokol niego...Mimo swoich zbrodni wzbudza u widza empatie i litosc...Zdjęcia doskonałe. Aktor ...to zdecydowanie jego życiowa rola!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Joker.. w koncu pokazany po ludzku.

Z krwi i kości, z nawarstwieniem wielu problemów zycia, skrzywdzony przez los i zupełnie samotny w swoim zyciu. Opętany po trzykroć. Doskonała muzyka... to dramat przez duże D. Warto było obejrzeć genezę tej postaci z. zupelnie innej perspektywy reżyserskiej. Doskonała rola aktorska... Oscar będzie jak nic. Pierwszy Joker od czasów Nicholsona który porywa i wbija w fotel.

Pozdrawiam Wielbicieli
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kapitalne kadry oraz gra aktorska. Bardzo dobrze nakręcony film. Tematyka specyficzna nie dla każdego, jest to film z głównym wątkiem psychologicznym. Jeśli ktoś nie boi się takiej tematyki to zachęcam, aby iść obejrzeć.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie macie wrażenia, jeśli ktoś oglądał,że ostatnia scena może być interpretowana jako, że to wszystko było jego snem, wyobrażeniem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

chyba chodziło o to rezyserowi...

indywidualna interpretacja...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Owszem

Ale przekaz całości i tak jest jasny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie tylko wrażenia... to dość jasne, że to nie tyle sen bohatera, co jego fantazje, wytwory myśli, spowodowane jego cierpieniem i przeżytymi traumami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znakomity film.

Co prawda przemyca treści lewicowe (walka klas, klasy posiadające vs proletariusze, przemieszanie pojęć - np. zabójstwo w samoobronie), ale warto iść dla samego aktorstwa i znakomitego scenariusza. Z pewnością będę chciał obejrzeć inne filmy tego reżysera, ponieważ to jest kino na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oscar

Będzie Oscar, jak nic. Świetny De Niro i Phoenix
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oskara nie będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Film jest dobry ale jest też drastyczny w wielu scenach

pomimo tego kino pełne dzieci, 8, 12 latków. Rodzice są coraz bardziej popaprani, pracownicy kina też.

Tak się wychowuje przyszłe pokolenia psycholi
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludzie, którzy śmiali się na filmie niech pomyślą o wizycie u psychiatry

jakie zaskoczenie, kiedy ludzie w kinie, kilkanaście sekund po brutalnej scenie morderczej, zaczynają się śmiać, bo karzeł nie może otworzyć drzwi! Poziom empatii, trawienia emocji i sarkastyczny humor jest porażający!!! W tym filmie nie było NIC śmiesznego!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

ehhhh

może o to chodziło .... miało być groteskowo ... i wyszło po mistrzowsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialny!

Oscar dla głównego bohatera, wspaniała muzyka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacyjny film...

mistrzowska gra aktorska, świetna muzyka, Polecam, ja wybieram się ponownie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam

Wreszcie dobry hollywodzki film. Oby Phoenix dostał oskara, bo w pełni zasłużył. Super muzyka. Jak ktoś spodziewa się kina akcji to się zawiedzie. Ten kto oczekuje ambitnego kina będzie zadowolony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry