Widok
Mocny, ponury, ciężki
Nagromadzenie tylu nieszczęść w życiu jednego człowieka aż boli. Wyszłam z kina "poturbowana psychicznie", ale może o to chodziło i taki był zamysł. trochę Twin Peaks, trochę "Lot nad kukułczym gniazdem". Fenomenalna gra Joaquin Phoenix. Chylę czoła. Rola wymagająca ,trudna,ale cudownie ją udźwignął. Przeszywająca i sugestywna muzyka.....Jak ktoś chce się zanurzyć w naprawdę ciężki klimaty to polecam.
Warto iść, nie pożałujecie tych kilku złotych.
Dramat człowieka ukazany aż za mocno. Ogrom dramatów życiowych, frustracji, obrzydliwości świata. Fabuła nie jest prosta, tutaj bohater za swój trud nie otrzymuje nagrody, w każdym razie nie taką jaką chcielibyśmy otrzymać. Phoenix zagrał świetnie, szaleństwo w najczystszej postaci.
Nie spodziewajcie się kina akcji...
Po obejrzeniu zwiastunu spodziewałem się filmu pełnego akcji... Jak zwykle zwiastun wprowadza widza w błąd.
W filmie jest niewiele akcji, ale pokazuje jak bardzo rożnego rodzaju ludzkie doświadczenia wpływają na człowieka i jego zachowanie. Film jest wart obejrzenia, ale nie spodziewajcie się fajerwerków.
W filmie jest niewiele akcji, ale pokazuje jak bardzo rożnego rodzaju ludzkie doświadczenia wpływają na człowieka i jego zachowanie. Film jest wart obejrzenia, ale nie spodziewajcie się fajerwerków.