Widok
Joker.. w koncu pokazany po ludzku.
Z krwi i kości, z nawarstwieniem wielu problemów zycia, skrzywdzony przez los i zupełnie samotny w swoim zyciu. Opętany po trzykroć. Doskonała muzyka... to dramat przez duże D. Warto było obejrzeć genezę tej postaci z. zupelnie innej perspektywy reżyserskiej. Doskonała rola aktorska... Oscar będzie jak nic. Pierwszy Joker od czasów Nicholsona który porywa i wbija w fotel.
Pozdrawiam Wielbicieli
Pozdrawiam Wielbicieli
Znakomity film.
Co prawda przemyca treści lewicowe (walka klas, klasy posiadające vs proletariusze, przemieszanie pojęć - np. zabójstwo w samoobronie), ale warto iść dla samego aktorstwa i znakomitego scenariusza. Z pewnością będę chciał obejrzeć inne filmy tego reżysera, ponieważ to jest kino na najwyższym poziomie.