Widok
Jola - ocena
Lepszych instruktorów nie mogłam sobie wymarzyć, a los sprawił, że miałam ich dwóch - Krzysztofa Chejmanowskiego i Marka Klimczaka - obaj bardzo rzeczowi, z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem nauczania, tacy instruktorzy z pasją... stokrotne dzięki za profesjonalizm, cierpliwość, za cenne wskazówki, za wyjaśnianie moich błędów w sposób prosty i zrozumiały, za świetną, przyjazną atmosferę i poczucie humoru, za wiarę we mnie i wsparcie... Efekt : egzamin zdany za drugim razem, ale tylko z jednym, drobnym błędem! Możecie być z siebie dumni ! Z całego serca polecam Akademię Prawa Jazdy w Gdyni !