Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zakup - tak, wymiana - niekoniecznie wątek zamknięty Kupiłem wybrane opony w okresie, gdy były trudno dostępne. Dobry kontakt,...
~trooper
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

UNIKAJCIE TEJ FIRMY wątek zamknięty PRZY WYMIANIE OPON PORYSOWALI MI 3 FELGI, KOŁA ŹLE WYWAŻONE, PERSONEL UBLIŻA...
~OSTOJA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Zadowolony wątek zamknięty Kupiłem tam 3 komplety opon . Ostatnio komplet opon zimowych , cenę jaka...
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

PROFESJONALIZM I JAKOŚĆ wątek zamknięty Warto - bo usługa wykonywana została z wielką dbałością i troską o klienta. A...
~Razem
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 maja 2010

Serwis godny polecenia wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa. Niskie ceny. Szybki serwis, fachowa wiedza w...
~Tomek
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

szukam firmy o nazwie "JOLEX' Z SOPOTU "montującej drzwi wątek zamknięty sprostowanie szukam firmy nie wulkanizującej opony lecz montującej drzwi...
~simplus 480@aol.pl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Szybko, miło, tanio.
~nicko444
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 października 2009

Bardzo miła obsługa wątek zamknięty A towar sprowadzają od ręki
~Kalina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 września 2009

REWELACJA! wątek zamknięty Panowie służą bardzo fachową naprawą a Panie przemiłą obsługą. Można...
~Elblążanka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

POLECAM !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty ZDECYDOWANIE POLECAM SERWIS. MAJĄ BARDZO DUŻY WYBÓR OPON I NAJWAŻNIEJSZE...
~KRYSTIAN
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

Wiesław - opinia wątek zamknięty Bardzo szybka i fachowa obsługa.Dużym atutem jest możliwość umówienia się na...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

31

wątków

do góry