Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia wątek zamknięty Rewalacja. Już dawno nie widziałem tak profesjonalnej obsługii. Szybko,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Wymiana opon i wyważanie ekspresowo, miło i fachowo. Jestem stałą klientką od...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Jestem klientem od zeszłego wieku, Orunię też pamiętam. wątek zamknięty Jedno słowo: Perfekcjoniści ! Pani Magdalena bardzo, bardzo wysokiej klasy...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 listopada 2018

polecam wątek zamknięty Korzystam z usług kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Szybko, sprawnie,...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam! w 100% wysoka jakość usług, przemiła fantastyczna profesjonalna...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Jolex wątek zamknięty Od lat jestem klientem firmy. I zawsze byłam zadowolona. Ps. Pamiętam jeszcze...
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, od lat korzystam z usług. Robię duże przebiegi....
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

opony wątek zamknięty fajna obsługa i te ceny najtaniej w Gdańsku
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

... wątek zamknięty Wymienialem opony w Jolexie od 2005 i idylla zakonczyla sie w tym roku....
~niezadowolony
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

serdecznie polecam wątek zamknięty Wczoraj, po raz już kolejny, trafiem do JOLEX'u na sezonową wymianę opon -...
~Rafał Karolak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Jestem zadowolony wątek zamknięty Korzystam z usług od 5-6 lat , kupowałem opony letnie i zimowe , oraz felgi...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Jakoś się zraziłem wątek zamknięty ogólnie to nie wiem czy polecać czy nie, sami się przekonajcie, ja już nie...
~Paweł Ch.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

super firma wątek zamknięty super firma
~jogi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Naprawdę polecam wątek zamknięty naprawdę fachowa obsługa, miłe i profesjonalne doradztwo, duży asortyment i...
~Jan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Profesjonalizm na całej linii wątek zamknięty W dniu dzisiejszym przed wakacyjną podróżą udałem się do Jolexu sprawdzić...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

reklamacja wątek zamknięty Ciężko wywalczyć reklamację co do wyważenia kół. Personel przekonany jest o...
~niezadowolony
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

bravo "Jolex" wątek zamknięty Zdziwiony jestem oceną anonimowego "Niezadowolonego" ... Tak opluwać czyjąś...
~Rafał Karolak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

serwisowanie wątek zamknięty rewelacyjna obsluga,szybko i tanio :)
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Dobry i rzetelny warsztat wątek zamknięty Witam, Korzystałem z ich usług kilka razy (wymiana, zakup opon, regeneracja)....
~DS
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Profesjonalizm wątek zamknięty Jeśli ktoś świadomy widział prace innych Speców z branży, niech zobaczy jak...
~klipstron
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

31

wątków

do góry