Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie odbierają telefonów nie są przygotowani do RODO wątek zamknięty Niestety do tygodni nie odbierają telefonów a oferując hosting nie podpisują...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Zleciłem tej firmie kampanie Google ADWORDS, dzięki której udało mi się...
~Wiktor33
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Świetna firma... wątek zamknięty Świetna firma, zleciłem jej wykonanie projektu mojej strony internetowej....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Super, polecam wątek zamknięty Założyłem firmę i bardzo zależało mi na tym, aby pozyskać nowych klientów....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Współpraca to czysta przyjamność wątek zamknięty Poznawać takich ludzi to jak wygrać w totolotka. Pan Andrzej i jego ekipa...
~R. Scalakiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Dobra współpraca wątek zamknięty Miło wspominam współpracę z ekipą Pana Andrzeja Głowackiego i nim samym....
~k. balkisz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Strona WWW wątek zamknięty Skuteczni i odpowiedni cenowo. Panowie uprzejmi i gotowi zawsze odpowiedzieć...
~Remigiusz67
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Polecam Jotis! wątek zamknięty Treść opinii: Polecam Jotis! Skorzystałam z usług firmy Pana Andrzeja...
~Anita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Rzetelna firma i bezproblemowi ludzie wątek zamknięty Pan Andrzej jest człowiekiem, dzięki któremu zrozumiałem dlaczego "taniej"...
~Kamil Zięcina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Adi - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej i jego pracownicy po prostu postawili na nogi moją firmę....
~Adi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Profesjonalizm pełną parą wątek zamknięty Kiedy trzeba (a u mnie zaszła konieczność) - Jotis zajmie się i stroną, i......
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Sklep Internetowy wątek zamknięty Bardzo polecam firmę JOTIS - realizcja w terminie i na najwyższym poziomie.
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Polecam wszystkim firmę Jotis wątek zamknięty Jestem zadowolony z efektów pozycjonowania strony. Z czystym sumieniem mogę...
~Stowarzyszenie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Skuteczni wątek zamknięty Moja strona była pozycjonowana kilka razy - bez skutku. W końcu trafiłem na...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam! W szczególności za fachowe doradztwo. Projekt graficzny świetny i...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Projektowanie stron wątek zamknięty Podejście do klienta zasługuje na pochwałę. Mogłem liczyć na praktyczne...
~Tiffishop
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Mimo że od początku miałam dość precyzyjną wizję swojej strony www, to...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Zleciłem wykonanie strony www, w ciągu paru dni dostałem już wstępny projekt,...
~Radek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry