Widok

Jurek Band, nowe opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam' mieszkam za granicą i potrzebuję świerzych opinii o zespole . Znam zespól z przed 2 lat a widzę ze sklad się zmienil, czy ktoś może mi pomoc ponieważ chcę podpisać umowę na następny rok, a Lepiej zasięgnąć opinii przed spotkaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Jurek-band-t70643,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata dzięki za podpowiedz widziałam ten wątek ale myślałam że może coś nowego się dowiem. Z tych opinii wnioskuję ze nie ma co doszukiwać się dziury w całym. Klepać termin póki nie za póżno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pewnie już termin zaklepany, ale może innym się przyda moja opinia. Byłam w tym roku na weselu prowadzonym przez Jurek Band i zupełnie nie wiem kto wystawia im tak dobre opinie. Mam wrażenie że chyba sami to robią. Zupełnie nie słuchali próśb młodych i gości o troche muzyki do tańca. Ciągle mylili imiona pary młodej i zrobili koncert zamiast wesela... no ogólnie dramat. Na szczęście sporo ludzi chciało się bawić i zrobiliśm to "mimo" starań zespołu. Za te pieniądze nie warto. Wiem, że młodzi byli załamani i w sumie się nie dziwie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Podbijam ; ) Jakieś nowsze opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy na spotkaniu z panem Jurkiem, i zdecydowaliśmy się na ten zespół. Ogółem bardzo fachowa rozmowa- widać, że Pan wie co mówi- można nawet pomyśleć, że jest odrobinę przemądrzały, ale w żadnym wypadku niemiły. Nie grają tylko na weselach, ale też na różnych imprezach okolicznościowych. My szukaliśmy zespołu grającego na żywo i nie śpiewającego dużo disco polo, oczywiście mają parę piosenek w repertuarze tego gatunku, ale wykonują je raczej na prośbę pary młodej.
Myślę, że to dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muzyka puszczana z podkładów w keyboardzie yamaha gdzie słychać midi i nie jest to przyjemne. Zwykle dogrywa gitara, czasem saksofon i to wszystko. Wokal tego pana tragedia, dziewczyna daje rade ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
O podkład się nie martwię, bo jak już się zdecydujemy to na bank wybierzemy opcję z perkusją ; ). Dziękuję za odzew i proszę o więcej opinii :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My właśnie zdecydowaliśmy się na skład z perkusją :) A nad jakimi jeszcze zespołami się zastanawiacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wahamy się właśnie między zespołem Coemi, a Jurek Band :)

Coemi grało u mojej siostry na weselu i było super, ale jednak chcieliśmy coś innego wybrać.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężka sprawa :) bo jakby zespół Coemi grał u waszych znajomych to pewnie byście się nie zastanawiali, ale jak u siostry to co innego, także rozumiem rozterkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehh postanowiłam się zalogować. Mam spotkanie dopiero pod koniec tygodnia z Jurek Band...jak tam repertuar "Ona"? Znajdzie się coś dla starszych osób, żeby też mogły się pobawić?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak, nie widziałam jeszcze pełnego repertuaru, tylko to co jest na stronie + filmik na necie. Z rozmowy z nim wynikało, że mają bardzo bogaty repertuar zarówno dla młodych jak i dla starszych osób. Powiedział, coś takiego, że on obserwuje przy jakiej muzyce najchętniej się goście bawią i dopasowuje do nich. Docelowo poproszę go o pełny repertuar ale wesele mamy w 2015 roku, na razie ustaliliśmy zabawy na oczepiny.

Ciężko było nam znaleźć dobry zespół w przystępnej cenie. Poszliśmy na spotkanie z Panem Jurkiem i podjedliśmy decyzję na miejscu.. Mam nadzieję, że nie pochopną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że nie masz się o co martwić...; ) Sprawiają wrażenie rzetelnego zespołu :)...No nic zobaczymy jakie będą moje wrażenia za parę dni.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na moim weselu 15.08.2013r. Grał Jurek Band w składzie była perkusja oraz młoda wokalistka i uważam, że to najlepszy zespół przy jakim miałam okazję się bawić. Jurek gra super na saksofonie, śpiewa i prowadzi imprezę. Przede wszystkim z humorem i potrafi zachęcić gości do tańca. Moi goście byli zachwyceni, nie schodzili z parkietu. Jeśli chodzi o repertuar, to był bardzo zróżnicowany. Zagrali nawet PSY - GANGNAM STYLE i wyszło bosko! Jurka polecę każdemu. Jestem dość wymagającą osobą, chce dobrze zainwestować pieniądze i Jurek z zespołem mnie nie zawiedli :)))
P.S. filmiki z Youtuba nigdy nie oddadzą w pełni barwy głosu i dźwięku instrumentów, do tego potrzebna jest płyta nagrana w profesjonalnym studio. Tymi filmikami można się sugerować jeśli chcemy zobaczyć jak bawią się goście.

Pozdrawiam,
Aleksandra Rutka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki! Wasze opinie trochę mnie uspokoiły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poniższym linku znajdziecie amatorskie nagranie z mojego wesela, gdzie grał Jurek Band :)

http://www.youtube.com/watch?v=Myvb64HQstg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żebys "ona" nie miała więcej wątpliwości, to okazało się, że moja znajoma była na weselu gdzie grał Jurek Band i mówiła, że było super ; )
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super wiadomość!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
My również polecamy ZESPÓŁ JUREK BAND :)
Pisaliśmy już o Nich: http://forum.trojmiasto.pl/Zespol-prosze-opinie-t464476,1,11.html - i nie zmieniliśmy zdania :)
jedyne co możemy dodać to to, że Zespół ten sprawił, że nasze wesele było najlepsze, jakie mogliśmy sobie wymarzyć, nasi goście to potwierdzają :)
tak więc POLECAMY, polecamy, PoLeCaMy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Czy slub cywilny to wogole slub??? (207 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (211 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry