Widok

Jurek Band, nowe opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam' mieszkam za granicą i potrzebuję świerzych opinii o zespole . Znam zespól z przed 2 lat a widzę ze sklad się zmienil, czy ktoś może mi pomoc ponieważ chcę podpisać umowę na następny rok, a Lepiej zasięgnąć opinii przed spotkaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Jurek-band-t70643,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata dzięki za podpowiedz widziałam ten wątek ale myślałam że może coś nowego się dowiem. Z tych opinii wnioskuję ze nie ma co doszukiwać się dziury w całym. Klepać termin póki nie za póżno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pewnie już termin zaklepany, ale może innym się przyda moja opinia. Byłam w tym roku na weselu prowadzonym przez Jurek Band i zupełnie nie wiem kto wystawia im tak dobre opinie. Mam wrażenie że chyba sami to robią. Zupełnie nie słuchali próśb młodych i gości o troche muzyki do tańca. Ciągle mylili imiona pary młodej i zrobili koncert zamiast wesela... no ogólnie dramat. Na szczęście sporo ludzi chciało się bawić i zrobiliśm to "mimo" starań zespołu. Za te pieniądze nie warto. Wiem, że młodzi byli załamani i w sumie się nie dziwie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Podbijam ; ) Jakieś nowsze opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy na spotkaniu z panem Jurkiem, i zdecydowaliśmy się na ten zespół. Ogółem bardzo fachowa rozmowa- widać, że Pan wie co mówi- można nawet pomyśleć, że jest odrobinę przemądrzały, ale w żadnym wypadku niemiły. Nie grają tylko na weselach, ale też na różnych imprezach okolicznościowych. My szukaliśmy zespołu grającego na żywo i nie śpiewającego dużo disco polo, oczywiście mają parę piosenek w repertuarze tego gatunku, ale wykonują je raczej na prośbę pary młodej.
Myślę, że to dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muzyka puszczana z podkładów w keyboardzie yamaha gdzie słychać midi i nie jest to przyjemne. Zwykle dogrywa gitara, czasem saksofon i to wszystko. Wokal tego pana tragedia, dziewczyna daje rade ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
O podkład się nie martwię, bo jak już się zdecydujemy to na bank wybierzemy opcję z perkusją ; ). Dziękuję za odzew i proszę o więcej opinii :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My właśnie zdecydowaliśmy się na skład z perkusją :) A nad jakimi jeszcze zespołami się zastanawiacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wahamy się właśnie między zespołem Coemi, a Jurek Band :)

Coemi grało u mojej siostry na weselu i było super, ale jednak chcieliśmy coś innego wybrać.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężka sprawa :) bo jakby zespół Coemi grał u waszych znajomych to pewnie byście się nie zastanawiali, ale jak u siostry to co innego, także rozumiem rozterkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehh postanowiłam się zalogować. Mam spotkanie dopiero pod koniec tygodnia z Jurek Band...jak tam repertuar "Ona"? Znajdzie się coś dla starszych osób, żeby też mogły się pobawić?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak, nie widziałam jeszcze pełnego repertuaru, tylko to co jest na stronie + filmik na necie. Z rozmowy z nim wynikało, że mają bardzo bogaty repertuar zarówno dla młodych jak i dla starszych osób. Powiedział, coś takiego, że on obserwuje przy jakiej muzyce najchętniej się goście bawią i dopasowuje do nich. Docelowo poproszę go o pełny repertuar ale wesele mamy w 2015 roku, na razie ustaliliśmy zabawy na oczepiny.

Ciężko było nam znaleźć dobry zespół w przystępnej cenie. Poszliśmy na spotkanie z Panem Jurkiem i podjedliśmy decyzję na miejscu.. Mam nadzieję, że nie pochopną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że nie masz się o co martwić...; ) Sprawiają wrażenie rzetelnego zespołu :)...No nic zobaczymy jakie będą moje wrażenia za parę dni.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na moim weselu 15.08.2013r. Grał Jurek Band w składzie była perkusja oraz młoda wokalistka i uważam, że to najlepszy zespół przy jakim miałam okazję się bawić. Jurek gra super na saksofonie, śpiewa i prowadzi imprezę. Przede wszystkim z humorem i potrafi zachęcić gości do tańca. Moi goście byli zachwyceni, nie schodzili z parkietu. Jeśli chodzi o repertuar, to był bardzo zróżnicowany. Zagrali nawet PSY - GANGNAM STYLE i wyszło bosko! Jurka polecę każdemu. Jestem dość wymagającą osobą, chce dobrze zainwestować pieniądze i Jurek z zespołem mnie nie zawiedli :)))
P.S. filmiki z Youtuba nigdy nie oddadzą w pełni barwy głosu i dźwięku instrumentów, do tego potrzebna jest płyta nagrana w profesjonalnym studio. Tymi filmikami można się sugerować jeśli chcemy zobaczyć jak bawią się goście.

Pozdrawiam,
Aleksandra Rutka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki! Wasze opinie trochę mnie uspokoiły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poniższym linku znajdziecie amatorskie nagranie z mojego wesela, gdzie grał Jurek Band :)

http://www.youtube.com/watch?v=Myvb64HQstg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żebys "ona" nie miała więcej wątpliwości, to okazało się, że moja znajoma była na weselu gdzie grał Jurek Band i mówiła, że było super ; )
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super wiadomość!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
My również polecamy ZESPÓŁ JUREK BAND :)
Pisaliśmy już o Nich: http://forum.trojmiasto.pl/Zespol-prosze-opinie-t464476,1,11.html - i nie zmieniliśmy zdania :)
jedyne co możemy dodać to to, że Zespół ten sprawił, że nasze wesele było najlepsze, jakie mogliśmy sobie wymarzyć, nasi goście to potwierdzają :)
tak więc POLECAMY, polecamy, PoLeCaMy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry