Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iryna Dykovska - ocena nowy temat Jestem zadowolona ze współpracy z Pawłem Suchieckim i szczerze polecam...
~Iryna Dykovska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Sebastian A - ocena nowy temat Bardzo chciałbym podzielić się moim wyjątkowym doświadczeniem z doradcą...
~Sebastian A
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Sebastian - ocena nowy temat Bardzo chciałbym podzielić się moim wyjątkowym doświadczeniem z doradcą...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Weronika - ocena nowy temat Pan Paweł Suchecki, z którym mieliśmy przyjemność współpracować, zasługuje na...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Paulina - ocena Polecam współpracę w sprawach kredytowych wszystko jasno wytłumaczone, a w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Tomasz Strzelec - ocena Polecam współpracę z Panem Pawłem. Jest dyspozycyjny punktualny i życzliwy,...
~Tomasz Strzelec
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Alicja - ocena Pan Paweł Suchecki był niezmiernie pomocny w naszej drodze do pierwszego...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Paulina - ocena Bardzo polecam usługi u Pana Pawła. Wsparcie na każdym etapie. W razie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Rafał Dziuba - ocena Współpracę z Panem Pawłem mogę opisać jednym słowem- profesjonalizm. już na...
~Rafał Dziuba
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2024

michał kozioł - ocena Polecam Pana Pawła z czystym sumieniem. Potrafi doradzić i pomaga od początku...
~michał kozioł
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Patrycja J. - ocena Pan Paweł jest bardzo kompetentnym doradcą a do tego wyrozumiałym i...
~Patrycja J.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Iwona - ocena Skorzystaliśmy z usług P.Pawla odnośnie pomocy przy kredycie hipotecznym....
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Sebastian - ocena Serdecznie polecam usługi Pana Sucheckiego. Jako osoba, która kompletnie nie...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Agata S. - ocena Bardzo polecam współpracę z Panem Pawłem Sucheckim. Jest to odpowiedni...
~Agata S.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Dawid - ocena Wszystko jasno, prosto i klarownie. Od samego początku prowadzony byłem przez...
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Anna - ocena Współpraca z Panem Pawłem to czysta przyjemność. Jest nie tylko wybitnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Mateusz S - ocena Bardzo polecam Pana Pawła! Duża dyspozycyjność, przejrzystość, indywidualne...
~Mateusz S
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Maja - ocena Paweł Suchecki to wyjątkowy doradca, który nie tylko pomógł mi z kredytem na...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

Kasia - ocena Pan Paweł najlepszy!
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Karolina Jakub P. - ocena Serdecznie polecamy usługi Pana Pawła Sucheckiego. Pełen profesjonalizm,...
~Karolina Jakub P.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry