Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł D - opinia Polecam korzystanie z usług Pana Pawła, profesjonalne podejście i pełne...
~Paweł D
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Alona - opinia Dziękujemy bardzo za profesjonalne podejście do klienta, dostępność ta...
~Alona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Emil - opinia Dziękuję Panu Pawłowi za przeprowadzenie mnie przez cały proces kredytowy -...
~Emil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Karpinscy - opinia Współpracę z firmą Just Finanse oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się...
~Karpinscy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Joanna - opinia Serdecznie polecam współpracę z panem Pawłem, wszystko przebiegło sprawnie i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

Damian Świeczkowski - opinia Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania, następnie konsekwentna pomoc...
~Damian Świeczkowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

MM - opinia Właśnie podpisaliśmy umowę kredytową procesowaną dzięki panu Pawłowi. Chociaż...
~MM
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Łukasz - opinia Korzystaliśmy z usług Pana Pawła w doborze dla nas odpowiedniego kredytu...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Ilona - opinia Serdecznie polecam usługi pana Pawła. Profesjonalne podejście do transakcji....
~Ilona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Andrzej - opinia Polecam. Znakomite podejście do klienta jak i do całej reszty
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Sebastian - opinia Sprawnie zrobiona rolka hipoteki z p.Pawlem. Wszystko konkretnie,...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Iryna - opinia Świetna, fachowa pomoc i ogromna dyspozycyjność sprawiła, że uzyskałam kredyt...
~Iryna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

Klaudia - opinia serdecznie polecam!Dzięki pomocy Pana Pawła uzyskaliśmy kredyt mimo trudnych...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Aneta - opinia Polecamy! Gdyby nie pan Paweł, w połowie drogi zaprzestalibysmy starań o...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Monika G. - opinia wątek zamknięty Z Panem Pawłem kontakt od samego początku był bardzo dobry. Już na wstępie...
~Monika G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Marcin H. - opinia wątek zamknięty Namiary na Pana Pawła dostałem z polecenia i nie dziwię się osobę tak...
~Marcin H.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy! Bardzo profesjonalna pomoc i doradztwo. Dzięki Panu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Michal - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, rzetelność, uczciwość i dopasowanie do potrzeb.
~Michal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Pawła! Po ponad rocznych...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Pan Paweł wykazał się dużą cierpliwością podczas całego procesu przygotowania...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry