Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz i Karolina - opinia wątek zamknięty W naszej dość specyficznej sytuacji nie poradzilibyśmy sobie z narzeczoną w...
~Grzegorz i Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Krzysztof N - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Pawła Sucheckiego ,fachowa obsługa,wszystko załatwione w...
~Krzysztof N
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Pan Paweł Suchecki to osoba wysokiej kultury osobistej i ogromnej wiedzy...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Katarzyna D. - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Panu Pawłowi Sucheckiemu za pamoc w załatwieniu...
~Katarzyna D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Pan Paweł Suchecki od pierwszego spotkania do samego...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Kontakt do Pana Pawła otrzymałam z polecenia, a teraz polecam swoim znajomym....
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, wszystko bylo sprawnie zalatwione, Pan Pawel odpowiedzial...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Michał Oszal - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, wszystko załatwione szybko i sprawnie. polecam!
~Michał Oszal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra oferta kredytowa, fachowe doradztwo, bezproblemowy kontakt i...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Osobiście polecam, profesjonalne podejście, perfekcyjna obsługa. Częsty...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Wzorowy kontakt. Nawet w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, kiedy...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Daria i Radek - opinia wątek zamknięty Potrzebowaliśmy kogoś, kto pomoże nam w zrealizowaniu naszego...
~Daria i Radek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 marca 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Pawła. Byłem praktycznie w sytuacji bez wyjścia a Pan Paweł to...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Pawła, który perfekcyjnie doprowadza sprawę do końca. Informuje...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Mieczysław - opinia wątek zamknięty Pana Pawła polecił mi znajomy. Umówiłem się na spotkanie i muszę przyznać, że...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Pawła. Wszystko sprawnie,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Agnieszka i Dawid - opinia wątek zamknięty W 100% możemy polecić Pana Pawła jako doradcę kredytowego. Zawsze był...
~Agnieszka i Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Zdecydowanie Polecam! wątek zamknięty Ogromna wiedza produktowa i umiejętność przełożenia jej w praktyce sprawiły,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Marzenie spełnione wątek zamknięty Dzięki kompleksowej pomocy i wyszukaniu idealnej oferty kredytowej, mogę...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Edyta i Marcin - opinia wątek zamknięty Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Rzetelny,sumienny,miły i...
~Edyta i Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry