JustHostel

Hostele

Gdańsk, Zawodzie 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super nocleg dla firm wątek zamknięty JustHostel odwiedzam regularnie z racji wykonywanej pracy. Polecam go firmom...
~Xena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Spokojna i cicha okolica , zabytkowe stare miasto na wyciągnięcie ręki - do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Zuzka - opinia wątek zamknięty świetne, tanie miejsce, fajnie skomunikowane i ciekawie położone z bardzo...
~Zuzka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Pokoje w zasadzie jak w hotelu, cena hostelowa, stosunkowo blisko starówki...
~Andrzej Lemowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

a mnie się podobało wątek zamknięty Warunki skromne,ale jest czysto i schludnie. Obsługa też jest bardzo pomocna....
~Dawid
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

zdecydowanie polecam JustHostel wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hostelu. Profesjonalny, ale przede...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

nie polecam wątek zamknięty nie miła obsługa, nie wygodne twarde łóżka stara pościel śmierdzące nie...
~gość
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Super wątek zamknięty Tanio i przytulnie. Niby faktycznie blisko na starowke, a jednak cicho i zaby...
~ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

Polecam!! wątek zamknięty Jesteśmy już stałymi gośćmi w Just Hostelu :) Za każdym razem wyjeżdzamy w...
~Stali goście :D
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

Polecam pobyt w JustHostel ! wątek zamknięty Spokojne miejsce, ładne, czyste, jak na hostel to bardzo wysoki standard....
~Jagoda D.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, miła obsługa oraz atmosfera. Latem jest możliwość...
~Gość
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

opinia-zadowolony gość wątek zamknięty polecam wszystkim poszukującym niedrogiego i wygodnego noclegu. na pewno tu...
~zadowolony gość :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

polecam!! wątek zamknięty Polecam Justhostel,cena przystępna, obsługa miła i sympatyczna, cicha i...
~Hala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

polecam wątek zamknięty ostatni weekend spędziłam wraz z rodziną w Gdańsk i polecono nam nocleg w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

Kuba - opinia wątek zamknięty Niejednokrotnie korzystałem z usług JustHostel i zawsze wyjeżdżałem...
~Kuba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

polecam :) wątek zamknięty Just Hostel bo ciche i sokojne miejsce położone niedaleko centrum Gdańska....
~a.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Bywam czasami w tym hostelu służbowo. Niskie ceny w porównaniu do innych...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 września 2009

zadowolony wątek zamknięty odwiedzałem całkiem niedawno Gdańsk, i zahaczyłem się w just hostelu, ceny...
~filip
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

Miłe miejsce wątek zamknięty Przede wszystkim czysto :) Miła obsługa, schludne pokoje i łazienki....
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Polecam wątek zamknięty Dziekuje Wam za mile przyjecie:) Bardzo milo spedzilem czas w Hostelu i...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

22

wątków

do góry