Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mój nowy ortodonta wątek zamknięty Mam dużo złych wspomnień z wizyty u poprzedniej ortodontki..to musiałem...
~Kris
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pani doktor jest profesjonalistką, która na okrągło dba o podnoszenie swoich...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Polecam, a żywą reklamą jest mój piękny uśmiech wątek zamknięty Kiedy przyszłam do Pani dr Horoszko - Czapla nie spodziewałam się takiego...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Okropne doswiadczenie wątek zamknięty Nie polecam! Nie mam milego wspomnienia o mojej przygodzie z aparatem i pania...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Polecam! wątek zamknięty Polecam ta Panią! Efekty widać bardzo szybko , widać ze przykłada się do tego...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

NIE POLECAM!!!! wątek zamknięty Pani stomatolog najchętniej za samo dzień dobry skasowałaby za konsultacje....
~nie polecamm
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Właśnie zakończyłam leczenie i bez najmniejszego wahania mogę polecić...
~megxxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Wszystko na tak! :) wątek zamknięty Polecam, polecam! Jeżeli masz jakiekolwiek obawy czy wahania - polecam TEN...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam panią dr Justynę. Mam piękne proste zęby, co udało nam się osiągnąć w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Nie rozumiem tych negatywnych wypowiedzi wątek zamknięty Bardzo sobie cenię profesjonalizm i jakość obsługi. Zakładałam aparat we...
~CST
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Profesjonalny gabinet wątek zamknięty Gabinet poleciła mi moja dobra koleżanka, która nosiła aparat ortodontyczny...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Zadowolona klientka wątek zamknięty Zupełnie nie popieram negatywnych opinii. Tak jakby osoby, które to napisały...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

dziękuję Pani Justyno! wątek zamknięty Zakończyłam leczenie już jakiś czas temu. Dziś koleżanka poprosiła mnie o...
~dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Z usług Pani Justyny korzystam już od kilku lat. Wcześniej unikałam wizyt w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Zakładałam aparat stały ponad rok temu - na górze przezroczysty, na dole...
~Kasia Cz.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Uczciwość przede wszystkim wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług w tym gabinecie. U poprzedniego dentysty u...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry