W mojej przygodzie z fitnessem miałam szczęście spotkać na swej drodze Magdę i Łukasza. Powiem jedno - wreszcie trafiłam na idealnych trenerów, dzięki którym:
1.dolegliwości bólowe spowodowane problemami zdrowotnymi zniknęły pod wpływem regularnych treningów,
2.znacząco poprawiła się wydolność mojego organizmu,
3.przełamałam bariery wewnętrzne i okazało się, że mogę więcej niż mi się wydaje!,
4.dzięki umiejętnościom motywacyjnym i integracyjnym trenerów - zyskałam grono fajnych znajomych, którzy wzajemnie się motywują do aktywności fizycznej - także poza treningami!

Magda prowadząca treningi grupowe ma indywidualne podejście do podopiecznych i dopasowuje intensywność i rodzaj ćwiczeń do możliwości trenujących. Treningi są urozmaicone - obwodowe ze sprzętem zapewnianym przez trenerkę, kick-boxing. W okresie wiosna - jesień zajęcia są w terenie, w okresie zimowym - w obiektach sportowych w Gdańsku. Łukasz prowadzący treningi indywidualne jest mocno skoncentrowany na zapewnieniu podopiecznym spersonalizowanego treningu zapewniającego optymalne efekty.

Dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu uwagi każdej trenowanej osobie z przyjemnością biegnę na kolejny trening.