Widok

Justyna - opinia

Pani Anna to jedyna w swoim rodzaju terapeutka. Jej terapia to prawdziwa uczta dla duszy. Przez ponad 2 lata terapii z nią, zrozumiałam siebie na zupełnie nowym poziomie. Jej mądrość i jasność myślenia są oszałamiające, zawsze potrafi pokazać mi perspektywę, której nie dostrzegałam wcześniej. Dzięki niej nauczyłam się dbać o siebie, być asertywna i traktować siebie z szacunkiem. Pani Anna jest nie tylko terapeutką, ale także prawdziwym wzorem do naśladowania. Jej autentyczność, poczucie humoru i empatia sprawiają, że terapia z nią to prawdziwa przyjemność. Jej umiejętność słuchania i zrozumienia jest niezwykła. Terapia z nią to miejsce, gdzie czuję się bezpieczna, akceptowana i wspierana. Jej terapia to nie tylko wsparcie, ale także inspiracja do rozwoju i odkrywania siebie. Jeśli szukasz najwyższej jakości terapii, Pani Anna jest najlepszym wyborem. Gorąco polecam każdemu, kto chce odmienić swoje życie!
Moja ocena
zaangażowanie: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pięknie dziękuję Pani Justyno za piękne słowa. Wszystkie zmiany zawdzięcza Pani swojemu zacięciu, chęci do rozwoju i otwartości. Oby tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry