Katarzyna Dułak

Seksuolodzy Psycholodzy

Gdańsk, płk. Wilka Krzyżanowskiego 17/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podziękowania wątek zamknięty Pragnę polecić Panią Katarzynę jako osobę kompetentną, do tego przyjazną. Po...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

sprawdzony seksuolog wątek zamknięty Trafiliśmy z polecenia dr S. Dorosza - seksuologa ze Słupska, kiedy...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pani Kasia to profesjonalistka - kompetentna, do tego niezwykle ciepła,...
~Nadzieja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Doświadczenie i profesjonalizm wątek zamknięty Korzystałam z usług poradni, żałuję że tak późno trafiłam bo pomoc okazała...
~Zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam BezTabu. Profesjonalnie, ale bez nadęcia.
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Psycholog/Seksuolog wątek zamknięty mgr Katarzyna Dułak - pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Polecam
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

PORAŻKA wątek zamknięty Marta Kosińska-zdecydowanie nie polecam, porażka,nigdy więcej nie...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

katastrofa wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. 'Porady' w stylu 'wiecej rozmawiac z partnerem' lub...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Dziękujemy!!!!!!!!! wątek zamknięty Chcielibyśmy wraz z mężem serdecznie podziękować pani Marcie Kosińskiej z...
~M&A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Polecam każdemu wątek zamknięty Bardzo dobrze wspominam konsultacje. Cieszę się, że trafiłem do tej poradni...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

Super profesjonalnie i bardzo przyjazna atmosfera wątek zamknięty Wspaniałe połączenie profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery - zdecydowanie...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry